fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 лютого 2023 року

Овен – Сьогодні вам захочеться свіжих відчуттів, бо старі, навіть найсильніші та найяскравіші, почали вам приїдатися. Ваша кохана людина підтримає вас у вашому починанні, і ви разом вирушите на пошуки незвіданого, щасливого та радісного. І навіть, цілком можливо, знайдете. І навіть цього дня.

Телець – Сьогодні вам дуже захочеться бути в очах вашої коханої людини єдиною, найкращою у світі, неповторною і незабутньою. Це виявиться не так просто, проте вам під силу і не такі завдання. Головне, щоб ваша кохана людина дала вам повний зворотний зв’язок, бажаний і очікуваний.

Близнюки – Проведіть у цей день на природі. Оптимальним буде пікнік за містом, з вогнищем, шашличками та гітарою. І, зрозуміло, з вашою коханою людиною, на яку можна буде не тільки частину обов’язків з підготовки пікніка зіпхнути, але й вилити цілу качелю любові та радості з приводу її наявності у вашому житті.

Рак – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто пояснити вам якусь істину, яка їй здаватиметься великою. Постарайтеся вникнути в неї якнайшвидше і швидше, щоб не дратувати хорошу людину і не доводити її до нервового зриву, ймовірність якого дуже висока.

Лев – Бережіть себе. Сьогодні ці два слова – головне правило вашого дня. Ваша кохана людина може вам допомогти в цьому благородному занятті, але краще для неї просто відійти і не заважати. Сьогодні не варто ризикувати з будь-якими самопожертви та подвиги в ім’я чийогось щастя. Хіба що в ім’я своє.

Діва – Сьогодні вам доведеться одночасно розбиратися з минулим, сьогоденням та майбутнім. Заняття буде не з приємних як для вас, так і для вашої коханої людини, до якого б періоду вона не належала. Про те, як ви вийдете з такої ситуації, зіркам поки що невідомо. Мабуть, все зазвичай залежить лише від вас.

Терези – Найрозумнішою стратегією із завоювання сердець на сьогодні буде прояв глибокої зацікавленості в тому, щоб вникнути в те, що займає уми оточуючих вас людей. Якщо ви готові поговорити про астрономію з любителем дивитися на зірки, і про особливості застосування приправ при приготуванні плову – з кулінаром-любителем, вас все вважатимуть чарівним.

Скорпіон – Сьогодні ви будете дуже гостро переживати за вашу кохану людину і відчувати все те, що вона відчуває по відношенню до вас і до цього світу. Вам варто довіритися вашим почуттям та відчуттям та діяти у повній відповідності до них. Втім, надто акцентувати на них не варто.

Стрілець – Сьогодні велика ймовірність того, що якийсь ваш друг перестане вам бути тільки другом. Однак перш ніж зважитися на подібний крок – задумайтеся, тому що друга ви в будь-якому разі втратите. Якщо ви твердо впевнені у своїх почуттях – тоді дерзайте.

Козоріг – Цей день ви проведете з випадковими та малознайомими людьми, що вам або дуже сподобається, або дуже не сподобається. У будь-якому випадку, байдужим до того, що відбувається, ви явно не залишитеся. Так само як і ваша кохана людина: вона буде або в захваті, або не в захваті від того, що відбувається.

Водолій – Все, що скаже вам сьогодні ваша половинка, ви вважатимете нісенітницею, навіть не вдаючись у суть її слів. Просто у вас настрій сьогодні такий… суперечливий. До речі, це може серйозно її образити, тож не захоплюйтеся. Дуже приємно почуватися найрозумнішим – але тільки тоді, коли є з кимсь порівнювати.

Риби – Сьогодні вам буде сумно згадувати про деякі моменти вашого спільного минулого з вашою коханою людиною. А якщо так, може, й не варто цього робити?.. Зрештою, і хорошого у вас було чимало. І є зараз, інакше ви не залишилися б разом.

You cannot copy content of this page