fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні у вас велика ймовірність зустріти кохання всього вашого життя в найнесподіванішому для вас місці: наприклад, на сходовій клітці або по дорозі на роботу чи навчання. Постарайтеся бути готовими до зустрічі з мрією і дізнатися про цю мрію серед сотень і тисяч інших осіб.

Телець
21.04 – 20.05

Нині ви будете готові виключно брати, нічого не даючи натомість. Не показуйтесь на очі тим, хто вас любить — цей день може серйозно похитнути їхню віру у вашу непогрішність.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ваше особисте життя буде сповнене будь-яких несподіванок, як приємних, так і не дуже. У будь-якому випадку, вам доведеться досить серйозно замислитися над тим, як краще діяти в ситуації, що склалася і як збільшити кількість радостей і зменшити – гидоту.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важко повірити в щирість ваших почуттів та відкритість ваших бажань. Чомусь він у всьому шукатиме каверзу і таємний зміст. Намагайтеся переконати його в тому, що таких у ваших діях і словах зовсім немає.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вам дуже захочеться побачитися з вашою коханою людиною, обійняти її і провести з нею разом цілий день або хоча б вечір. Однак суєта закрутить його вихором, і в нього навряд чи залишиться хоча б одна вільна хвилина на спокійне щастя у вашому суспільстві.

Діва
23.08 – 23.09

У цей день вам знадобляться обережність і акуратність – якості, які допоможуть вам налагодити стосунки з вашою потенційно коханою людиною і зробити її дуже люблячою. Це буде непросто, проте наполегливість та тверде бажання досягти мети вам допоможуть.

Терези
24.09 – 23.10

Зірки поспішають порадити вам не надто розраховувати на успіх цього дня. Всі ваші зусилля сьогодні можуть піти прахом через таку нікчемну, що повірити в це буде неможливо.

Скорпіон
24.10 – 22.11

У цей день не варто сподіватися, що ваша кохана людина сама здогадається, чого ви від неї чекаєте і хочете, і запропонує вам це з радістю та світлою усмішкою. Доведеться попросити його про це, причому може статися так, що неодноразово. Якщо це суперечить вашим принципам, зрозуміло.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго вас умовляти на будь-яку авантюру, оскільки налаштовані ви будете рішуче і самі мріятимете про авантюри і пригоди. Головне, не переборщити з цим і пам’ятати про техніку безпеки.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зважитися на якийсь відповідальний крок, який змінить ваше особисте життя. Незрозуміло, чому ваше життя залежить від його кроку, але факт залишається фактом, з яким вам, на жаль, доведеться змиритися.

Водолій
21.01 – 18.02

Не носите в собі біль, що накопичився. Якщо ви за щось сердитесь на кохану людину, але не можете їй про це сказати з тих чи інших причин – поділіться своїми переживаннями з друзями або з аркушем паперу. Це допоможе вам відчути себе спокійніше та вільніше.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашій коханій людині будуть незрозумілі мотиви вашої поведінки, і тому вона не зможе пояснити для себе природи тих чи інших ваших вчинків. Втім, вам це буде тільки на руку: ви все можете закамуфлювати на благо для нього самого, і все це зійде за чисту монету.

You cannot copy content of this page