fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 серпня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні у вас велика ймовірність зустріти кохання всього вашого життя в найнесподіванішому для вас місці: наприклад, на сходовій клітці або по дорозі на роботу чи навчання. Постарайтеся бути готовими до зустрічі з мрією і дізнатися про цю мрію серед сотень і тисяч інших осіб.

Телець
21.04 – 20.05

Нині ви будете готові виключно брати, нічого не даючи натомість. Не показуйтесь на очі тим, хто вас любить — цей день може серйозно похитнути їхню віру у вашу непогрішність.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ваше особисте життя буде сповнене будь-яких несподіванок, як приємних, так і не дуже. У будь-якому випадку, вам доведеться досить серйозно замислитися над тим, як краще діяти в ситуації, що склалася і як збільшити кількість радостей і зменшити – гидоту.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важко повірити в щирість ваших почуттів та відкритість ваших бажань. Чомусь він у всьому шукатиме каверзу і таємний зміст. Намагайтеся переконати його в тому, що таких у ваших діях і словах зовсім немає.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вам дуже захочеться побачитися з вашою коханою людиною, обійняти її і провести з нею разом цілий день або хоча б вечір. Однак суєта закрутить його вихором, і в нього навряд чи залишиться хоча б одна вільна хвилина на спокійне щастя у вашому суспільстві.

Діва
23.08 – 23.09

У цей день вам знадобляться обережність і акуратність – якості, які допоможуть вам налагодити стосунки з вашою потенційно коханою людиною і зробити її дуже люблячою. Це буде непросто, проте наполегливість та тверде бажання досягти мети вам допоможуть.

Терези
24.09 – 23.10

Зірки поспішають порадити вам не надто розраховувати на успіх цього дня. Всі ваші зусилля сьогодні можуть піти прахом через таку нікчемну, що повірити в це буде неможливо.

Скорпіон
24.10 – 22.11

У цей день не варто сподіватися, що ваша кохана людина сама здогадається, чого ви від неї чекаєте і хочете, і запропонує вам це з радістю та світлою усмішкою. Доведеться попросити його про це, причому може статися так, що неодноразово. Якщо це суперечить вашим принципам, зрозуміло.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго вас умовляти на будь-яку авантюру, оскільки налаштовані ви будете рішуче і самі мріятимете про авантюри і пригоди. Головне, не переборщити з цим і пам’ятати про техніку безпеки.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зважитися на якийсь відповідальний крок, який змінить ваше особисте життя. Незрозуміло, чому ваше життя залежить від його кроку, але факт залишається фактом, з яким вам, на жаль, доведеться змиритися.

Водолій
21.01 – 18.02

Не носите в собі біль, що накопичився. Якщо ви за щось сердитесь на кохану людину, але не можете їй про це сказати з тих чи інших причин – поділіться своїми переживаннями з друзями або з аркушем паперу. Це допоможе вам відчути себе спокійніше та вільніше.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашій коханій людині будуть незрозумілі мотиви вашої поведінки, і тому вона не зможе пояснити для себе природи тих чи інших ваших вчинків. Втім, вам це буде тільки на руку: ви все можете закамуфлювати на благо для нього самого, і все це зійде за чисту монету.

Related Post

Таро гороскоп на лютий 2023 року для кожного знака зодіакуТаро гороскоп на лютий 2023 року для кожного знака зодіаку

Аркани обіцяють практично всім знакам Зодіаку удачу та фінансове благополуччя у лютому. Порада карт Таро – працювати і досягати цілей, незважаючи на труднощі. Але, у будь-якому разі, буде легше ніж

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 грудня 2021 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 грудня 2021 року Овен Схоже, у вас хтось закоханий без пам’яті. Огляньтеся – цілком імовірно, сьогодні ви це нарешті помітите. Якщо вам здасться,

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 квітня 2022 року для кожного знаку зодіакуГороскоп на тиждень з 11 по 17 квітня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп цього тижня допоможе вам прожити її максимально сприятливо і без ексцесів. Намагайтеся наслідувати поради астрологом, щоб не потрапити в складну ситуацію і залучити у своє життя більше удачі. На