Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 січня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 лютого 2022 року

Овен

Сьогодні ваші пошуки не увінчаються успіхом, тому не варто цей день присвячувати пошукам вашої другої половинки, як і спробою купити їй якийсь подарунок або знайти те, що вона давно просила вас знайти. Все одно, швидше за все, тільки дарма витратите час. Перенесіть такі плани на завтра.

Телець

Сьогодні ваша кохана людина буде з повсякденним виглядом робити справжнісінькі чудеса і дарувати їх вам. Постарайтеся не приховувати вашого захоплення і всіляко його демонструвати вашому власному чарівнику: від цього таланти у чаклунстві підвищуються.

Близнюки

Цей день ви проведете з випадковими та малознайомими людьми, що вам або дуже сподобається, або дуже не сподобається. У будь-якому випадку, байдужим до того, що відбувається, ви явно не залишитеся. Так само як і ваша кохана людина: вона буде або в захваті, або не в захваті від того, що відбувається.

Рак

Сьогодні сприятливий день для сімейних урочистостей. До речі, навіть якщо ви з вашою половинкою поки що не одружені, ви можете і її ввести в коло сім’ї, це тільки внесе свою нотку чарівності у свято. Єдине: не варто цілуватися у всіх на очах, для цієї мети можна й усамітнитися.

Лев

Сьогодні між вами стане третій зайвий. Можливо, це буде майбутній чи потенційний шанувальник вашої половинки. А може, й примара з вашого минулого чи сьогодення. Будьте з ним рішучі, і якщо він заважає вам, без жодного сорому женіть його поганою мітлою. Нехай вертається туди, звідки прийшов.

Діва

День буде звичайнісіньким. Один із тисячі однакових днів. Тому заздалегідь приготуйтеся до того, що нічого цікавого на сьогодні не намічається: менше розчарувань буде надвечір і менше роздратування вийде на вашу половинку. Вона ж не винна у тому, що вам нудно.

Терези

Сьогодні вашій коханій людині захочеться якимось чином привернути до себе вашу додаткову увагу, тому вам навряд чи варто дивуватись його несподіваним вчинкам. Намагайтеся зрозуміти мотиви його дій і не ображатися на їхню реалізацію.

Скорпіон

Сьогодні у вас та вашої коханої людини можуть виникнути певні проблеми з представниками старшого покоління: наприклад, вашими чи його батьками. Тому зірки рекомендують вам обертатися виключно в колі ваших однолітків і тих, хто молодший за вас.

Стрілець

Сьогодні ваша кохана людина може потрапити в халепу, і тільки вам під силу буде її виручити в неприємній ситуації. Втім, це може кинути тінь і на вашу репутацію, чого б вам, зрозуміло, не хотілося б. Намагайтеся все ж таки вийти сухим з ​​води – шанси є.

Козоріг

Цього дня вашій коханій людині дуже захочеться якихось пригод, причому бажано не у вашому суспільстві. Тому якщо ви раптом дізнаєтеся, що він провів час із якимсь представником протилежної статі, не поспішайте бити на сполох: цілком можливо, вони суто мирно займалися спортивним орієнтуванням.

Водолій

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто повірити у ваші аргументи та доводи, хоч би якими переконливими та дохідливими вони були. Доведеться зробити їх ще більш переконливими і зрозумілими, або ж просто почати доводити їхню вірність на ділі.

Риби

Сьогодні у вашому тандемі лідером будете не ви, хоч би як вам хотілося, щоб було навпаки. Навіть якщо ви точно знаєте, що і як треба робити в тій чи іншій ситуації, рішення цілком і повністю ляже на плечі вашої коханої людини. Чому так станеться – не знають навіть зірки. Доведеться упокоритися.