fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 січня 2023 року

Овен – Сьогодні ваша кохана людина докладе максимум зусиль для того, щоб цей день став для вас справжнім святом душі. Він вміє приносити вам задоволення, і в цей день ви ще раз переконаєтеся в тому, що він справжній віртуоз і знавець своєї справи та вашої душі.

Телець – Сьогодні що б ви не робили, вам дуже потрібно буде схвалення вашої коханої людини. Навіть якщо він у цьому питанні взагалі нічого не розуміє. зіркам складно пояснити причину такої незрозумілої залежності, проте те, що вона буде – це факт. Вашій половинці доведеться з цим упокоритися.

Близнюки – Вам нелегко сьогодні буде вирішити, як правильно вчинити з вашою коханою людиною: що їй відповісти на ту чи іншу заяву, як відреагувати на неадекватність її поведінки, що з нею взагалі робити. Надайте вашу інтуїцію можливість вирішувати всі ці складні проблеми за вас.

Рак – Сьогодні вам варто влаштувати для вашої коханої людини маленьке свято душі. Приготуйте йому якийсь сюрприз, виконайте давню обіцянку або просто будьте дещо привітнішими і ласкавішими, ніж зазвичай. Головне, щоб він не запідозрив у цьому пишноті щось недобре.

Лев – Сьогодні ваш успіх цілком і повністю залежить від вашої чарівності. Тільки з її допомогою ви зможете добитися від вашої половинки чого вашій душеньці буде завгодно. Логічні докази та заклик до здорового глузду не замінять щирої та відкритої посмішки, навіть не сподівайтеся.

Діва – Якщо вам здалося, що сьогодні ви здобули певну перемогу над вашою половинкою: переконали її в чомусь або перейшли, нарешті, на новий рівень стосунків – не поспішайте радіти. Можливо, це не більше, ніж ваше бажання бачити в події знаки сприятливого результату, а насправді все набагато складніше і цікавіше.

Терези – Сьогодні ваша колишня кохана людина зі швидкістю урагану увірветься у ваше життя і захоче все переробити в ньому по-своєму. Однак у ваших силах законопатити вікна та двері та дочекатися, коли ураган пройде стороною. Хіба що він підхопить ваш будиночок і віднесе його разом з вами до незнайомої країни.

Скорпіон – Сьогодні вам здаватиметься, що ви зліплені з коханою людиною з різного тесту. Ви настільки не схожі один на одного, що взагалі незрозуміло, чому ви разом. Однак якщо вам добре, то навіщо мучити себе марними сумнівами та теоретичними викладками?

Стрілець – Сьогодні варто прислухатися до думки ваших друзів про вашу кохану людину. Позитивне чи негативне, воно буде в будь-якому випадку об’єктивнішим за ваше, бо виявиться поглядом з боку, неупередженим і незацікавленим. Це саме те, що вам потрібно зараз.

Козеріг – Сьогодні найкращі рішення прийдуть у вашу голову спонтанно та несподівано. Вашій коханій людині залишиться лише дивуватися, наскільки точними були ваші дії і як правильно ви все вгадали. Вважайте, що цього дня вам пощастило з інтуїцією. А вашій половинці – з вами.

Водолій – Для того, щоб вас любили ще більше, сьогодні варто хоча б годину свого часу приділити зовнішності. Ідеальним варіантом було б, звичайно, відвідування косметичного салону, але цілком можна обійтися і гарячою ванною з ароматними оліями та склянкою корисного для здоров’я соку.

Риби – Насправді, ваша ситуація набагато складніша, ніж вам здається. Ви, можливо, самі не усвідомлюєте, в які нетрі заведе вас сьогодні ваша цікавість і наскільки ваша логіка відрізнятиметься від загальноприйнятої чи хоча б вашої звичайної. Намагайтеся тримати себе в руках, а ситуацію – під контролем.

You cannot copy content of this page