fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

У цей день позитивний настрій вашої коханої людини вас дратуватиме, бо піде врозріз з вашим власним настроєм. Намагайтеся не надто різко поводитися з вашою половинкою і спробувати стати на її позиції хоча б ненадовго. Аж раптом допоможе?

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ви зрозумієте, що у вашої коханої людини є якась своя правда, яка значною мірою відрізняється від вашої. Постарайтеся її зрозуміти і прийняти, бо інакше ваші доріжки життя найближчим часом можуть розійтися в різні боки.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні несприятливий день для нових знайомств, оскільки у разі появи проблеми зі старими виявляться неминучістю. У вашій половинці сьогодні прокинеться справжній Отелло, і вас ревнуватимуть навіть до ліхтарних стовпів, причому на повному серйозі.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні зірки рекомендують вам бути загадковим та непередбачуваним, навіть якщо це дещо суперечить вашій натурі. Вашій коханій людині напевно буде цікаво розгадувати загадки, які йому загадуватиме ваші дії, погляди та слова.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні зірки рекомендують вам довіритись вашій інтуїції. Якщо безпосередньо в цю хвилину вам захочеться встати та піти – вставайте та йдіть, це буде найправильнішим рішенням. І навіть якщо вашій половинці така поведінка не сподобається, незабаром вона оцінить усю її правильність та закономірність.

Діва
23.08 – 23.09

Ваше особисте життя буде цілком і повністю залежати від того, які бажання вас долають. Сьогодні особливо важливо буде в них розібратися, інакше дуже правильно його сформулювати, щоб доля не знайшла жодної лазівки для того, щоб уникнути його виконання.

Терези
24.09 – 23.10

Ви сьогодні будете джерелом шалених ідей. Ваші варіанти вирішення проблем з коханою людиною або іншими, що не належать до вашого особистого життя, будуть настільки оригінальними, що вашим близьким іноді навіть ставатиме страшно. Втім, він цілком може подивитися на вас – і стати таким самим…

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто у спілкуванні з вами, бо ви будете досить-таки непередбачувані, поведінка ваша – незрозумілою, а обличчя – похмурою та непривітною незалежно від вашого настрою. Якщо вам не подобається такий стан речей, доведеться зробити над собою зусилля.

Стрілець
23.11 – 21.12

Ви відповідаєте за вашу кохану людину хоча б тому, що дали їй одного разу зрозуміти: вам не байдуже те, що вона думає і робить, як вона живе. І сьогодні про цю відповідальність доведеться згадати. Намагайтеся попередити його помилку, але будьте морально готові та заплатити за неї.

Козеріг
22.12 – 20.01

Якщо вам здається, що вашу кохану людину не цікавить те, що з вами відбувається, подумайте. Можливо, ви й самі йому нецікаві, і треба придумати собі якусь родзинку, щоб привернути до себе увагу? До речі, а ви належним чином цікавитеся його справами та настроями?

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні зірки не рекомендують вам багато експериментувати над вашим особистим життям та стосунками з вашою коханою людиною. Мабуть, подібне експериментаторство лише погіршить і так несприятливу обстановку на особистому фронті. Будьте консервативні.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зважитися на той чи інший відповідальний крок, який докорінно змінить ваші з ним стосунки. Однак ви можете несвідомо підстебнути його до цього якимось своїм словом, ділом або навіть вашою наявністю поруч.

You cannot copy content of this page