fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 червня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 червня 2022 року

Овен
Влаштуйте тихий затишний сімейний вечір. З чаєм, плюшками та нічником. Без нарядів, макіяжу та помпи. Просто посидіть тихенько вдвох, поговоріть на нейтральні теми, послухайте спокійну музику чи тишу. І ви обов’язково почуєте звук двох люблячих сердець, що б’ються в унісон.

Телець
Чим довше люди разом, тим більше в них можливостей щось пригадати один одному. Сьогодні краще бути парою, що свіжо познайомилася, оскільки пам’ять у Тельців загостриться неймовірно.

Близнюки
Сьогодні вам чомусь захочеться порівняти свою кохану людину з половинками ваших друзів. Цілком імовірно, висновки будуть невтішними, і ви всерйоз задумаєтеся про правильність вибору. Якщо вирішите, що вибір неправильний, спробуйте чітко сформулювати чому саме. Може, вам не потрібно міняти людину, а достатньо лише змінити в ній якусь якість?

Рак
Сьогодні вам слід дати вашій коханій людині відчути себе дорослою, самостійною і незалежною від будь-кого, у тому числі і від вас. Пустіть його у вільне плавання, підкресливши своєю поведінкою той факт, що воно справді вільне.

Лев
Сьогодні у вас при спілкуванні з вашою коханою людиною може виникнути низка проблем найрізноманітнішої якості та характеру. Не варто намагатися їх не помічати: все одно не вийде. Краще зустріти їх із відкритим забралом, на рівних, і тоді вони, можливо, відступляться, злякавшись вашої рішучості.

Діва
Винятково водний день! Ви можете разом відправитися на риболовлю або басейн, на берег озера або до теплого моря. Вода сьогодні стане вашим талісманом більше, ніж будь-коли. Романтичність, ніжність, глибина почуттів – все це нахлине на вас на березі будь-якої водойми, за винятком хіба що ванни.

Терези
Сьогодні ви зрозумієте, що як би складно не складалися ваші відносини з вашою коханою людиною, вам без нього доводиться набагато важче, ніж з ним, тому необхідно докласти всіх зусиль для того, щоб ужитися і залагодити всі конфлікти, що виникли ненароком.

Скорпіон
Сьогодні вашій коханій людині не захочеться ні про що вас просити, бо вона буде свято впевнена в тому, що впорається з усім самостійно. Якщо у вас такої впевненості немає, постарайтеся якось непомітно йому підстрахувати. Головне, щоб він цієї страховки не помітив.

Стрілець
Сьогодні ви особливе задоволення ви отримаєте від спільної діяльності. Не має значення, чим саме вам доведеться займатися — чи миттям підлог чи розгадуванням кросворда. Головне – ви будете поряд.

Козоріг
Сьогодні ваша половинка буде перебувати в такій депресії. Можливо, такий пригнічений стан буде якимось чином пов’язаний зі зміною пори року, а може, й зовсім ні. У будь-якому випадку, постарайтеся заспокоїти дорогу вам людину, бути з нею поруч і не давати їй сумувати.

Водолій
Від вас сьогодні не потрібно ні слів, ні дій. Просто будьте поруч із вашою коханою людиною, фізично чи морально. Головне – він повинен знати про те, що на вас можна покластися і спертися в будь-який момент. Йому це дуже потрібне. Так, про всяк випадок.

Риби
Цього дня все таємне стане явним. Всі скелети випадуть з шаф і все те, що ви ретельно приховували від вашої коханої людини, так само як те, що вона ретельно приховувала від вас, випливе назовні і стане надбанням якщо не широкому загалу, то обох учасників вашого тандему – точно.

You cannot copy content of this page