fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 грудня 2021 року

Овен

Сьогодні вашій коханій людині непросто вам у чомусь зізнатися. Однак він все ж таки зробить це всупереч усім своїм страхам, переживанням і небажанням. Намагайтеся оцінити цей жест з його боку, оскільки вчинок буде справді рішучим і неабияким.

Телець

Сьогодні зірки рекомендують вам із вашою коханою людиною по можливості організувати «день ледащо» або хоча б вечір імені цієї гідної людини. Нехай маленький острівець тиші та спокою в бурхливому морі надактивного світу подарує вам тепло та затишок.

Близнюки

Сьогодні ви з вашою коханою людиною можете посваритися через нісенітницю, причому досить серйозно. У кращому випадку, наслідками виявиться пара-трійка розбитих тарілок і дзеркало, що тріснуло. У гіршому – тривалі взаємні образи та ціла серія взаєморозуміння.

Рак

Єдине, що ви можете зробити в ситуації, що склалася – це цілком і повністю довіряти вашій коханій людині. Навіть якщо його дії здаються вам нелогічними, сьогодні ви все одно нічого змінити не зможете, доведеться змиритися. Втім, усі нелогічності беріть на замітку: можливо, вже завтра буде шанс їх виправити.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто у спілкуванні з вами, бо ви будете досить-таки непередбачувані, поведінка ваша – незрозумілою, а особа – похмурою і непривітною незалежно від вашого настрою. Якщо вам не подобається такий стан речей, доведеться зробити над собою зусилля.

Діва

Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго розбиратися з тим, що у вас виходить добре, а що не дуже, бо просто не буде на це часу. Що ж, чи здатні ви на виконання того чи іншого завдання чи ні, робити його доведеться – і ніхто вам у цьому допомогти не зможе.

Терези

Сьогодні сприятливий день для легких необтяжливих стосунків, які не затягнуться на віки вічні, а просто привнесуть легку романтичну нотку у ваше життя. Можна трохи пофліртувати або причепуритися. Головне – не будувати далекосяжних планів.

Скорпіон

Сьогодні ви можете зробити неприємне відкриття щодо вашої половинки. А ви й не знали, що вона насправді така. Втім, це на краще: однією ілюзією у вас буде менше, а дорогу вам людину ви зможете оцінювати досить адекватно.

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині буде незрозуміло, чому ви продовжуєте так близько з нею спілкуватися. Він щиро буде вірити в те, що в ньому немає нічого особливого і заслуговує на таку пильну увагу таку приголомшливу людину, як ви. Намагайтеся його заспокоїти.

Козоріг

Ви будете готові пожертвувати всім що завгодно – аби урвати годину-другу спілкування з людиною, приємною у всіх відносинах. Похвальна цілеспрямованість, проте надто легко відмовляючись від зобов’язань, ви ставите себе у невигідне становище в очах свого обранця.

Водолій

Цього дня вам дуже захочеться чудес та чарівництва. Але оскільки чекати їх нема звідки, доведеться створювати своїми руками. Причому не тільки для себе, а й для коханої людини: вона теж за казкою скучив. І хоча ви поки не справжній чарівник, а тільки вчитеся, у вас все точно вийде!

Риби

Сьогодні ви відчуєте себе криголамом. Вам доведеться розчищати шлях, щоб пройти самому і провести за собою свою половинку. Проблеми величезними крижинами стоятимуть на вашому шляху, однак у результаті ви їх подолаєте. Увечері нарівні зі втомою ви зазнаєте задоволення.