fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 грудня 2022 року

Овен – Цього дня ваша кохана людина подарує вам подарунок дуже несподіваний і, можливо, навіть не дуже потрібний. Не забудьте все ж таки йому подякувати, інакше бажання підносити вам сюрпризи зникне у нього надовго, а то й назавжди. Краще трохи нещирості, ніж багато розчарувань та сліз.

Телець – У цей день вам дуже важливо буде знати, що ваша кохана людина поряд з вами, нікуди від вас не подінеться і підтримає будь-яке ваше починання. Буде краще, якщо він скаже вам про це особисто, тому точніше сформулюйте питання, щоб отримати найнеобхіднішу вам відповідь.

Близнюки – Сьогоднішній день буде для вас своєрідним випробуванням. Він покаже, наскільки ви любите вашу кохану людину і наскільки ваша кохана людина любить вас. Постарайтеся зробити все, що від вас залежить для того, щоб і завтрашній день провести разом, причому не тільки фізично, а й духовно.

Рак – Спробуйте сьогодні бути максимально впевненим у ваших силах. Тільки в цьому випадку ви досягнете прихильності цікавого вам представника протилежної статі або ж потрібної реакції вашої коханої людини. Терпіння і труд все перетруть.

Лев – Леви можуть весь день мріяти провести тихий вечір із сім’єю, але, на жаль, цим мріям навряд чи здійсниться, якщо ви не сам собі господар. На жаль, ваша сім’я сьогодні на тишу та спокій зовсім не налаштована. Не виключено, що ви віддасте перевагу втекти з дому в компанію друга – аби вас не надто напружували, коли так хочеться розслабитися.

Діва – Цього дня навіть найнеприємніші з першого погляду події обернуться для вас на користь в особистому житті. Втрачений мобільник стане приводом для зустрічі з прекрасним незнайомцем або незнайомкою аналогічного властивості, автобус, що виїхав з-під носа, змусить вас пройтися пішки, в результаті чого ви теж зможете зустріти свою долю, і так у всьому. Головне, постарайтеся не прогаяти свій шанс!

Терези – Цілком імовірно, що вас разом із вашим партнером запросять сьогодні на корпоративну вечірку. Зірки вважають за свій обов’язок попередити вас: ваш організм цього вечора на початку свята буде малосприйнятливий до алкоголю. Зате в середині і ближче до кінця вас можна буде виносити, як важкі меблі. Пам’ятайте про це та будьте обережні!

Скорпіон – Сьогодні вам дуже захочеться, щоб ваша кохана людина згадала щось важливе. Однак йому цей спогад не дасться так легко, як вам хотілося б, тому доведеться активно підказувати та натякати. Або ж тихенько жити зі своїм знанням на самоті.

Стрілець –  Сьогодні вам варто згадати про ваших колишніх друзів або коханих, зателефонувати їм і призначити зустріч. Можливо навіть усім разом: розумним людям завжди знайдеться про що поговорити. А ось чи варто із собою на цю зустріч брати кохану людину – питання дуже спірне. Він може почати ревнувати вас до минулого.

Козеріг – У цей день перед вами та вашою коханою людиною постане проблема грошового характеру. Коштів буде або занадто багато, або занадто мало для досягнення будь-якої спільної мети, і вам доведеться вирішувати це складне завдання спільно, причому дуже ретельно та обережно.

Водолій – Сьогодні ви захочете продемонструвати вашій коханій людині свою проникливість, чим можете її дуже образити. На вашу чергову фразу змісту “це було очевидно з самого початку!” реакція може бути з вашої точки зору дуже неадекватна, а з його – більш ніж закономірна.

Риби – Сьогодні ви дізнаєтеся, наскільки ваша кохана людина залежить від вас – і вам цілком може стати страшно. Вам навіть може схотітися терміново від нього віддалитися з тією метою, щоб не означати для нього так багато, проте зірки не радять цього робити. Краще прийняти ситуацію такою, якою вона є.

You cannot copy content of this page