fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 липня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Цього дня ви відчуєте себе воістину Половинкою вашої коханої людини. Ви будете переживати його біди, як свої, і радітиме його радостям більше, ніж він сам. Постарайтеся зберегти цей дивовижний дух єднання довше: він дуже сприятливо позначиться на відносинах.

Телець
21.04 – 20.05

Кажуть, що в парі один любить, а інший лише дозволяє себе кохати. Ніхто не береться стверджувати абсолютну справедливість цієї фрази для всіх пар, але її актуальність вам заперечувати не візьмуться навіть зірки. Залишилося лише з’ясувати, хто ж кохає. Ви? Чи вас?

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вам день знахідок. Краще за будь-якого пошуковика ви знаходитимете не тільки втрачені ручки, олівці та гудзики, але й коханих і люблячих вас людей. Причому у великих кількостях, настільки великих, що надвечір ви навіть почнете подумувати про те, як би всі ці скарби втратити назад.

Рак
22.06 – 22.07

Цілком слушний день (точніше — вечір), щоб у чомусь зізнатися. Можна — у коханні. Можна в тому, що це ви з’їли все варення, і ваш покараний за це двадцять років тому молодший брат був абсолютно невинний. Не зможете нічого згадати – придумайте.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вас мучитиме ревнощі: вам здаватиметься, що ваша кохана людина якщо ще не зраджує вам, то зовсім скоро це обов’язково зробить. Це почуття викликане тим, що ви не довіряєте йому, не впевнені в собі чи маєте в своєму розпорядженні набору незаперечних фактів? Може, так хвилюватися і не через що?

Діва
23.08 – 23.09

Можливо, вам разом погано тому, що ви підібрали неправильну назву ваших стосунків? Проведіть «ребрендинг», назвіть те, що відбувається між вами, по-іншому. Пам’ятаєте капітана Врунгеля? Як ви назвете яхту, так вона і попливе!

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ви досить довго чекатимете якоїсь певної дії від вашої коханої людини, проте, на жаль, не дочекаєтеся, бо вона навіть не подумає про те, наскільки вам це важливо. Якщо ви, звичайно, не натякнете йому на свої очікування, бажання та мрії.

Скорпіон
24.10 – 22.11

У цей день вам як ніколи знадобляться знання, отримані в далекі шкільні роки. Вони якимось чином відіграють важливу роль у відношенні до вас вашої коханої людини. У вас є унікальний шанс значно зрости в його очах і стати ще більш значущим і, отже, коханим.

Стрілець
23.11 – 21.12

Цього дня ви можете образитися на кохану людину за неналежне на ваш погляд ставлення до ваших родичів, друзів та інших близьких людей. З іншого боку, не зобов’язаний всіх їх любити без міри і всіляко виявляти їм своє розташування. Зрозумійте його теж.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ваша кохана людина буде важко розуміти ваші жарти. Йому на це знадобиться максимум зусиль і максимум бажання, а ні того, ні іншого в нього може і не виявитися. Намагайтеся зрозуміти це і не вимагати від нього неможливого або майже неможливого.

Водолій
21.01 – 18.02

Чому ви знову сумуєте? Адже в цьому світі є хоча б одна людина, яка вас любить! І, швидше за все, він зараз поряд із вами. Хіба можна переживати про невдачі у справах чи ображатися на світ через погану погоду, якщо для когось ви – цілий світ? І навіть трохи більше.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні зірки рекомендують присвятити день упаковці та сортуванню подарунків. Ваша кохана людина буде для вас у цьому неоціненним помічником: він не тільки потримає пакувальний папір і допоможе склеїти його в потрібних місцях, а й подасть безліч блискучих ідей. А кому і з якого приводу ці подарунки дарувати придумаєте пізніше.

Related Post

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 листопада 2021 рокуГороскоп на тиждень з 15 по 21 листопада 2021 року

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 листопада 2021 року Починається новий тиждень. Він обіцяє бути непростим, оскільки зірки та планети будуть не завжди в гармонії та порядку. Намагайтеся дотримуватись

Ранковий гороскоп на 30 грудня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 30 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 30 ГРУДНЯ Овен – Постарайтеся протягом усього дня перебувати в хорошому – оптимістичному – стані духу: навіть людині, яка примудрилася вас образити, треба побажати добра – зірки впевнені: результат

Любовний гороскоп на тиждень з 22 по 28 травня 2023 року для кожного знака зодіакуЛюбовний гороскоп на тиждень з 22 по 28 травня 2023 року для кожного знака зодіаку

Для повноцінного щастя людині необхідне відчуття любові, розуміння того, що вона комусь небайдужа. Саме тому кохання є однією з найважливіших сфер життя. Завдяки порадам астрологів ви зможете дізнатися, як залучити