fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 лютого 2023 року

Овен – Сімейним Овнів нині може бути можливість прогулятися ліворуч – хтось спробує будувати вам очі. Зірки не рекомендують вам відповідати на заклики взаємністю. Все те, що ви спробуєте приховати зараз, стане явним незабаром, чим це загрожує вашим сімейним відносинам, розповідати, мабуть, не потрібно. Просто проігноруйте інтерес до своєї персони, і вам не доведеться пізніше розриватися між двома вогнями.

Телець – Сьогодні комусь стане в нагоді ваша допомога. І допомога вашої коханої людини теж, якщо вона погодиться взяти участь у вашому спільному заході. Однак він цілком може і відмовитися в силу тих чи інших причин, які цілком можуть виявитися досить об’єктивними.

Близнюки – Згадайте, як важко було дочекатися зміни і яким незбагненним щастям вона здавалася на початку нудного уроку. Сьогодні вам цей спогад стане в нагоді: у вашому особистому житті все буде дуже на це схоже. І потрібно просто зітхнути і чекати, не звіряючись кожні півхвилини з годинником, тому що якщо постійно з ними звірятися, час практично зупиняється.

Рак – Нехай сьогоднішній день стане чудовим приводом для того, щоб згадати чиєсь дитинство: або ваше, або вашої половинки. Сходіть у вашу або її школу, познайомтеся з вчителями, прогуляйтеся шумними шкільними поверхами. Вас захлисне хвиля спогадів, а за нею – і хвиля ніжності.

Лев – Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго пояснювати вам, що вона хоче вам сказати, бо ви розумітимете її з півслова, з напівпогляду і з напівжесту. Однак не варто бути надто самовпевненим: ви цілком можете помилитися, що призведе до прикрих наслідків.

Діва – Сьогодні Діва чекає вкрай напружений день – чи мама другої половини в гості нагряне, чи діти піднесуть якийсь малоприємний сюрприз. Небеса радять не розпорошуватись по дрібницях, а зосередитися на чомусь одному, наприклад, на тому, як спекти для чоловіка пиріг його мрії. Або сколотити для коханої давно виклянчується нею поличку.

Терези – Якщо погода дозволить, зірки рекомендують у цей день вам та вашій коханій людині ненадовго впасти у дитинство. Як саме ви це робитимете – не має значення. Але розважатися слід на вулиці, вдома ви навряд чи зможете змусити себе забути, що ви давно вже не дитина.

Скорпіон – Скорпіони сьогодні будуть, мабуть, стурбовані проблемою батьків та дітей. Особливо важко доведеться тим, хто живе з батьками чи має дітей-підлітків. Скорпіони намагатимуться все вирішити по-своєму – і безрезультатно. Зірки не рекомендують сьогодні йти на ескалацію конфлікту – ну і що з того, що син привів додому дівчинку-панку?

Стрілець – Сьогодні вам незручно обманюватиме кохану людину, навіть якщо обман буде дрібним, незначним і суто на благо вашим з ним стосункам. Можливо, краще обійтися без нього і спробувати акуратно і тактовно, але все ж таки сказати йому гірку правду?

Козоріг – Якщо вам сьогодні захочеться любовних пригод, перегляньте вашу телефонну книгу на мобільному. Тільки дуже уважно, нікого не пропускаючи. Напевно, там знайдеться хоч хтось, кому можна зателефонувати з метою запросити на романтичне побачення. Яке вас ні до чого не зобов’яже і не змушуватиме вас любити цю людину до гробової дошки.

Водолій – У цей день ви зіткнетеся з величезною кількістю зобов’язань, пов’язаних з вашими стосунками з коханою людиною. Однак здебільшого зобов’язання виявляться приємними, і виконувати їх буде одне задоволення. Або навіть два чи три.

Риби – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто відкритися вам, розповісти все про свої почуття і розповісти про свої страхи. Якщо ви дійсно хочете дізнатися всю правду, постарайтеся зробити все можливе, щоб вам повірили на двісті відсотків.

You cannot copy content of this page