fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Навколо Овнів сьогодні струмуватиме енергія творення та самовдосконалення. Зірки радять скористатися цим і проявити себе в особистому та сімейному житті з найкращого боку. Приберіть у квартирі – зробіть приємне дружину (або дружині). Світила впевнені, що легка фізична праця вам сьогодні на користь.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ви ще раз переконаєтесь у тому, що світ тісний. Цілком можливо, цього дня з’ясується, що дві ваші кохані люди давно знайомі між собою або що ви ось уже кілька років працюєте з вашим першим коханням у сусідніх кабінетах. Чи виймете ви з цієї обставини користь чи ні — залежить тільки від вас.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині буде соромно за якісь свої вчинки чи навіть думки, причому соромно перед вами. Якщо ви вважаєте, що у нього немає жодних підстав для подібних почуттів, постарайтеся його в цьому переконати якнайшвидше, для вашого ж блага і для блага ваших стосунків.

Рак
22.06 – 22.07

Ваша половинка – це не лише кохана людина, а й друг. Тому поділіться з нею, як із найкращим другом, усім тим, що «накипіло» у вас у душі. Попросіть дати пораду чи хоча б просто вислухати. Зрештою, ви разом для того, щоб робити один одного щасливішим, а вам зараз для щастя не вистачає саме розуміння.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні постарайтеся тримати себе в рамках, не заходити за якусь межу, яка може все значно змінити у ваших відносинах з коханою людиною. Зробити це буде досить непросто, бо те, що за межею. Буде вас нестримно манити. Десять разів подумайте, перш ніж відгукуватися на цей поклик.

Діва
23.08 – 23.09

Переконайтеся, що ви точно знаєте, де закінчується дружба і починається любов. Сьогодні цю грань вам буде просто переступити як в один, так і в інший бік. Вам важливо твердо усвідомлювати, що ви робите і навіщо вам це потрібно, інакше все може закінчитися дуже неприємним для вас чином.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ви з вашою коханою людиною дещо впадете в дитинство і нагадуватимете п’ятирічних дошкільнят, поведінка яких дуже відчутно відрізняється з уявленнями дорослих про те, як потрібно правильно чинити. Втім, так само веселіше, особливо коли разом.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Якщо ви вирішили цього дня подарувати щось вашій коханій людині, нехай це буде корисна річ. Така, яка була йому давно потрібна, але він з якоїсь причини не міг її купити. Квіти та цукерки краще відкласти на потім, а зараз час кавоварок, замків для дверей та «офігільного набору викруток».

Стрілець
23.11 – 21.12

Ваші сварки не мають під собою жодної основи. Ви лаєтеся просто так, не через що, зриваючи свій поганий настрій на найближчій для вас людині. І він відповідає вам взаємністю. Може, варто зробити перший крок до примирення, і наступного разу, коли захочеться щось висловити – постаратися промовчати?

Козеріг
22.12 – 20.01

Чудовий день для того, щоб підкорити пару-трійку сердець. Вам це не буде сьогодні коштувати зовсім нічого. Одна посмішка, один грайливий погляд – і ваша людина, що вам сподобалася. Тільки ось що з ним далі робити і як від нього відв’язатися, якщо що – вирішувати вам.

Водолій
21.01 – 18.02

Зірки стверджують, що демонструвати коханій людині свою самодостатність сьогодні більш ніж недоречно. Може зробити відповідні висновки і дати вам можливість сповна насолодитися самотністю. Втім, можливо, ви цього й домагаєтесь…

Риби
19.02 – 20.03

У цей день вам дуже захочеться стати будь-ким, але тільки не собою. Ви будете старанно уподібнюватися до героя вашого улюбленого фільму або роману. Що ж, це похвальне рішення, в чомусь корисне для розвитку власної особистості, але не варто забувати про те, що ваша кохана людина любить саме вас, а не той образ, який ви чомусь вирішили на себе приміряти.

You cannot copy content of this page