Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 січня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 лютого 2022 року

Овен

Сьогодні не варто подавати вашій коханій людині будь-якого, навіть найменшого приводу для ревнощів. Іскра може розгорітися в таке полум’я, що страшно стане не тільки вам і йому, але й тим, хто по нещастю своєму опиниться неподалік вас.

Телець

Сьогодні ви відчуєте до вашої коханої людини незрозуміле тепло, причому в таких кількостях, що захочеться поділитися ним з усім світом. Тільки не розтратьте його даремно: якось, коли вам стане дуже холодно, ви цілком зможете їм зігрітися.

Близнюки

Сьогодні вам може здатися, що стосунки з вашою коханою людиною вичавили з вас усі соки, зробили вас слабкою, немічною і нездатною радіти красам цього світу. Може, варто якось припинити це неподобство?

Рак

Влаштуйте сьогодні свято живота на двох! Можете піти у вашу улюблену кафешку або приготувати що-небудь карколомне вдома. Для цього не обов’язково цілий день стояти біля плити. Якщо ваша половинка так уже любить яєчню – принесіть ви їй таке задоволення! Заодно й самі будете щасливішими.

Лев

У цей день вам буде везти в коханні настільки, що вам заздрити всі ваші знайомі та друзі різними відтінками заздрощів від чорної до білої. Головне, щоб все це везіння не викликало ревнощів у вашій коханій людині, бо подобатися ви будете не тільки йому.

Діва

Сьогодні ваше невміння орієнтуватися на місцевості може зіграти з вами злий жарт, та й з вашою коханою людиною теж. Тому постарайтеся ретельно опрацювати маршрут ваших сьогоднішніх пересувань заздалегідь, щоб уникнути будь-яких казусів у майбутньому.

Терези

Постарайтеся сьогодні без слів зрозуміти вашу кохану людину і без слів підтримати її. Йому це справді дуже потрібно. Думка висловлена ​​є брехня, якщо вірити класику, а от очі й руки не брешуть ніколи. Ви знаєте вашу половинку як ніхто інший, а значить, краще будь-кого зможете їй допомогти.

Скорпіон

Сьогодні ви будете прагнути закритися від вашої коханої людини з якоюсь метою, яка не буде цілком зрозуміла навіть вам. Чомусь вам буде незатишно від однієї думки про те, що він здогадається, що ви відчуваєте та про що ви думаєте. Може, варто все ж таки поділитися?..

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині захочеться нагадати вам якусь історію з вашого спільного минулого, щоб наново пережити її разом. Якщо ви не схильні до ностальгії, а таке може статися, постарайтеся ввічливо покидати і тактовно переведіть розмову на іншу тему.

Козоріг

Влаштуйте собі маленьке свято на двох, благо привід сьогодні буде. Постарайтеся під пристойним приводом позбавитися численних родичів і друзів – і залиштеся наодинці з вашою найулюбленішою людиною. Зірки впевнені, що вам є що сказати один одному або про що помовчати.

Водолій

Сьогодні вам варто нагодувати коханого — якщо не їжею, то хоч байками. Але постарайтеся не переборщувати. Якщо не в змозі обмежити себе – покличте гостей за кількістю заготовлених частування.

Риби

Сьогодні вам буде досить важко змиритися з тим, що ваша кохана людина має рацію, а ви ні. Постарайтеся все ж таки це прийняти. Зрештою, завтра ситуація може виявитися абсолютно протилежною – і тоді його черга буде засмучуватися.