fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 січня 2023 року

Овен – Цього дня зірки радять взяти активну участь у підтримці хобі вашої коханої людини: додати ще один експонат до його колекції, сходити з ним на матч його улюбленої команди чи концерт його улюбленого гурту, захопитися черговим його витвором мистецтва.

Телець – Сьогодні вашій коханій людині стане погано і самотньо, настільки, що лише ваше перебування поряд з ним, морально чи фізично, буде здатне підтримати його хоча б небагато. Тому постарайтеся ні на крок не відходити від нього. Так буде краще для нього та спокійніше для вас.

Близнюки – Сьогодні вам стане в нагоді у відносинах з вашою коханою людиною вміння відстояти власну думку і захистити власні ж інтереси. Бо якщо ви цього не зробите, то за вас цього більше ніхто не зробить. На жаль, цього дня основне правило для вашого тандему – кожен за себе.

Рак – Сьогодні ваша кохана людина своєю наявністю у вашому житті змусить вас зважитися на щось відчайдушне і вам зовсім не властиве. Невідомо, чи вам сподобається результат подібного впливу. Однак, так чи інакше, це буде цікаво та повчально.

Лев – Сьогодні за цілий день вам не вдасться зробити жодної дійсно важливої справи. Що, звичайно, дратуватиме вашу другу половинку. Якщо вона це помітить, зрозуміло. Щоб уникнути скандалу – створіть хоч якусь видимість бурхливої діяльності.

Діва – У цей день вам не варто давати будь-яку назву вашим відносинам з вашою коханою людиною. Та й людину цього офіційно називати коханою теж не варто. Зрештою, головне, щоб вам було добре, легко та радісно – а решта додасться.

Терези – Сьогодні вашій коханій людині захочеться продемонструвати вам свою незалежність від чиєїсь думки, і від вашої – в першу чергу. Якщо ви відразу ж не дасте йому зрозуміти, що вам такий стан речей не подобається – він може закріпитися в моделі поведінки надовго.

Скорпіон – Скорпіони сьогодні з подивом можуть виявити катастрофічний дефіцит сімейного бюджету. Що таке “не щастить” і як із цим боротися? Зірки попереджають – можливий дефолт в окремо взятій квартирі! Радимо добре перевірити дебет і кредит, або, на крайній край, змінити бухгалтера. Або постачальника.

Стрілець – Постарайтеся сьогодні поводитися максимально природно, щоб продемонструвати вашій коханій людині всі грані вашого дивовижного характеру. Нехай він зрозуміє, що ви дивовижні й унікальні і вирішить для себе, чи хоче він бути саме з вами, а не тим чином, який він для себе раніше малював.

Козеріг – У цей день все залежатиме лише від вашої рішучості та напору. Якщо будете надто наполегливі, вас, згідно з третім законом Ньютона, випруть за двері з силою, що дорівнює вашій власній наполегливості.

Водолій – Сьогодні вам варто звернути увагу на людину, ім’я якої вам дуже подобається. Поганим людям, недостойним вашої уваги, такі імена не дістаються, будьте певні! Може, варто зробити пару кроків йому назустріч з метою якнайшвидшого зближення і, можливо, створення міцного тандему?

Риби – Сьогодні вашій коханій людині подобатиметься вас подразнювати і провокувати на ті чи інші дії. Виявляється, ви здатні дуже багато на що, якщо вас підчепити, підначити або якщо вам раптом заявити: «Ти цього точно не зможеш зробити». Можливо, не варто вестись на провокації?

You cannot copy content of this page