fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 січня 2023 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 січня 2023 року

Овен – Цього дня зірки радять взяти активну участь у підтримці хобі вашої коханої людини: додати ще один експонат до його колекції, сходити з ним на матч його улюбленої команди чи концерт його улюбленого гурту, захопитися черговим його витвором мистецтва.

Телець – Сьогодні вашій коханій людині стане погано і самотньо, настільки, що лише ваше перебування поряд з ним, морально чи фізично, буде здатне підтримати його хоча б небагато. Тому постарайтеся ні на крок не відходити від нього. Так буде краще для нього та спокійніше для вас.

Близнюки – Сьогодні вам стане в нагоді у відносинах з вашою коханою людиною вміння відстояти власну думку і захистити власні ж інтереси. Бо якщо ви цього не зробите, то за вас цього більше ніхто не зробить. На жаль, цього дня основне правило для вашого тандему – кожен за себе.

Рак – Сьогодні ваша кохана людина своєю наявністю у вашому житті змусить вас зважитися на щось відчайдушне і вам зовсім не властиве. Невідомо, чи вам сподобається результат подібного впливу. Однак, так чи інакше, це буде цікаво та повчально.

Лев – Сьогодні за цілий день вам не вдасться зробити жодної дійсно важливої справи. Що, звичайно, дратуватиме вашу другу половинку. Якщо вона це помітить, зрозуміло. Щоб уникнути скандалу – створіть хоч якусь видимість бурхливої діяльності.

Діва – У цей день вам не варто давати будь-яку назву вашим відносинам з вашою коханою людиною. Та й людину цього офіційно називати коханою теж не варто. Зрештою, головне, щоб вам було добре, легко та радісно – а решта додасться.

Терези – Сьогодні вашій коханій людині захочеться продемонструвати вам свою незалежність від чиєїсь думки, і від вашої – в першу чергу. Якщо ви відразу ж не дасте йому зрозуміти, що вам такий стан речей не подобається – він може закріпитися в моделі поведінки надовго.

Скорпіон – Скорпіони сьогодні з подивом можуть виявити катастрофічний дефіцит сімейного бюджету. Що таке “не щастить” і як із цим боротися? Зірки попереджають – можливий дефолт в окремо взятій квартирі! Радимо добре перевірити дебет і кредит, або, на крайній край, змінити бухгалтера. Або постачальника.

Стрілець – Постарайтеся сьогодні поводитися максимально природно, щоб продемонструвати вашій коханій людині всі грані вашого дивовижного характеру. Нехай він зрозуміє, що ви дивовижні й унікальні і вирішить для себе, чи хоче він бути саме з вами, а не тим чином, який він для себе раніше малював.

Козеріг – У цей день все залежатиме лише від вашої рішучості та напору. Якщо будете надто наполегливі, вас, згідно з третім законом Ньютона, випруть за двері з силою, що дорівнює вашій власній наполегливості.

Водолій – Сьогодні вам варто звернути увагу на людину, ім’я якої вам дуже подобається. Поганим людям, недостойним вашої уваги, такі імена не дістаються, будьте певні! Може, варто зробити пару кроків йому назустріч з метою якнайшвидшого зближення і, можливо, створення міцного тандему?

Риби – Сьогодні вашій коханій людині подобатиметься вас подразнювати і провокувати на ті чи інші дії. Виявляється, ви здатні дуже багато на що, якщо вас підчепити, підначити або якщо вам раптом заявити: «Ти цього точно не зможеш зробити». Можливо, не варто вестись на провокації?

Related Post

Яким буде 2023 для Терезів. Детальний астрологічний гороскопЯким буде 2023 для Терезів. Детальний астрологічний гороскоп

ЩО ПРИНЕСЕ 2023 РІК ТЕРЕЗАМ? АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ Юпітер майже всю першу половину року в 2023 перебуватиме у Терезів у 7 будинку. У цей час ви будете налагоджувати зв’язки, знайомитися з

Овнам – повчальний день, Стрільцям – премія: гороскоп по картах Таро на 24 березняОвнам – повчальний день, Стрільцям – премія: гороскоп по картах Таро на 24 березня

У п’ятницю, 24 березня, Овнам варто готуватися до непростих випробувань. А ось Стрільцям пощастить, на них чекає похвала на роботі. Що карти Таро обіцяють іншим знакам Зодіаку – читайте в

Великий любовний гороскоп на літо 2022 року для всіх знаків зодіакуВеликий любовний гороскоп на літо 2022 року для всіх знаків зодіаку

Закохуватися чи розлучатися? Розбивати серця чи склеювати стосунки? Зануритися у почуття з головою або зберігати холодний розум? Про все, що чекає в коханні цього літа, дізнайтесь у нашому великому гороскопі.