fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 жовтня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

У цей день вашій коханій людині нелегко буде порозумітися з вами. Начебто говоритимете зрозумілими один одному словами, ось тільки стикуватися вони будуть якось незрозуміло, і комбінації виявляться недоступними для розуміння. Доведеться із цим щось робити. Може, перейти на мову жестів?

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зважитися на відповідальний крок, який вплине на ваші з ним стосунки. Втім, його нерішучість не буде вашим стосункам на шкоду. Навпаки, вони стануть від цього міцнішими та стійкішими.

Близнюки
21.05 – 21.06

У цей день вашій коханій людині буде непросто зрозуміти ваше бажання підбити якісь підсумки, оцінити минулі місяці на предмет ефективності, інтенсивності та якості ваших стосунків. Тому постарайтеся робити це тихенько, потай від нього, і зізнаватись у скоєному лише в тому випадку, якщо вас про це попросять.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ваша кохана людина здивується вашою експресією та несподівано бурхливими реакціями на ті чи інші події вашого життя. Він думав, що ви до цих питань ставитеся спокійніше і філософськи. Втім, не можна сказати, що така реакція йому не сподобається.

Лев
23.07 – 22.08

Вам точно не принесе радості необхідність працювати. Вам точно нема на кого звалити роботу сьогодні? Тим більше, що той, кого ви любите і хочете бачити, теж не проти змінити свої плани на користь маленької романтичної пригоди у вашому суспільстві.

Діва
23.08 – 23.09

Не поспішайте події. І на вашій вулиці колись розіб’ється вантажівка із пряниками, причому самостійно, без вашої допомоги. Так, швидше за все, не сьогодні, проте це не привід для розладу та паніки. Справжнє щастя потрібно чекати довго, щоб воно стало справді щастям.

Терези
24.09 – 23.10

Ваша половинка виявилася сильнішою, ніж ви думали. Виявляється, не така вже тендітна і беззахисна, як це здавалося на перший погляд. А отже, якщо раптом з вами трапиться біда, поряд з вами буде плече, на яке можна буде спертися. Вам дуже пощастило!

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ви будете дещо зверхньо дивитися на вашу кохану людину, бо вам здаватиметься, що ви розумієте в житті та світоустрої набагато більше, ніж він. Втім, він цілком зможе розчарувати вас і скинути з небес на землю, продемонструвавши нетривіальність мислення.

Стрілець
23.11 – 21.12

Не дозволяйте минулому псувати вам ваше сьогодення! Якщо колись кохана вами людина подзвонить чи напише вам цього дня, благаючи повернути все те, що між вами було, або, того гірше, почне шантажувати – не піддавайтеся на провокації та погрози. Особливо якщо ви зараз щасливі.

Козеріг
22.12 – 20.01

Цього дня не витрачайтесь на дрібниці, інакше вас не вистачить на великі справи. Присвятіть себе виконанню своїх Глобальних Планів, а всілякі дрібні перешкоди усунуться самі собою. Особливо якщо Глобальний План – це щасливе особисте життя, а дрібна неприємність – відсутність вільного часу чи ниючий зуб.

Водолій
21.01 – 18.02

Проведіть цей день разом із коханою людиною за переглядом якогось фільму чи мультфільму. Зміст картини не такий важливий – головне, ви сидітимете разом, обнявшись, і дивитися в один бік, а це вже чимало для того, щоб відчути себе єдиним цілим.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні настрій вашої коханої людини цілком і повністю залежатиме від того, як вона почуватиметься. А значить, погода у вашому будинку чи тандемі опиниться у прямій залежності від того, чи болить у нього голова, живіт чи інша частина тіла. Побажаємо йому здоров’я!

Related Post

ТОП 3-и! У 2022 році найуспішніші Знаки Зодіаку: дізнайтеся, кому везтиме найбільшеТОП 3-и! У 2022 році найуспішніші Знаки Зодіаку: дізнайтеся, кому везтиме найбільше

НАЙУСПІШНІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ У 2022 РОКУ: ТОП-3 ВЕЗУНЧИКА Чорний Водяний Тигр змінить Металевого Бика у 2022 році. Наступний період – час серйозних змін та стрімкого розвитку. Вгадати, який сюрприз випаде

Романтичні зустрічі та фінансовий успіх: Гороскоп на тиждень для кожного знаку ЗодіакуРомантичні зустрічі та фінансовий успіх: Гороскоп на тиждень для кожного знаку Зодіаку

Розташування планет у першій половині тижня вказує на те, що багато знаків Зодіаку зможуть розкрити в собі нові творчі здібності, особливо в галузі музики, поезії чи образотворчого мистецтва. Кінець лютого

Починає збуватися. Пророцтва Нострадамуса для України та світу на 2022 рікПочинає збуватися. Пророцтва Нострадамуса для України та світу на 2022 рік

Знаменитий астролог передбачив у 2022 році міграційну кризу, голод і смерть диктатора. У 1555 році Мішель де Нострадам (відоміший як Нострадамус) опублікував свою книгу Пророцтва, що складається з 942 поетичних