fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 25 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

У цей день ви почуватиметеся чудовим, неповторним і чарівним. Проте не варто занадто завзято доводити все це вашій коханій людині. Цілком можливо, наслухавшись ваших промов, він якраз переконається у протилежному.

Телець

Цього дня вашій коханій людині здаватиметься, що ви її за щось недолюблюєте. Намагайтеся довести йому протилежне всіма можливими і неможливими способами, доведіть йому, що він не правий, і він любимо вами як ніхто інший. Це під силу вам і тільки вам.

Близнюки

У цей день шлях до серця вашої коханої людини поза всяким сумнівом лежатиме через шлунок. Тому приготуйте щось смачне, і головне – ситне. Нехай він наїсть до відвалу, а потім довго і задоволено муркоче як великий задоволений кіт.

Рак

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, чого саме ви від неї чекаєте і, головне, навіщо. А це спричинить безліч непотрібних питань, безглуздих підозр і даремно витрачених нервів. Чи варто гра свічок? Ви точно це знаєте?

Лев

Сьогодні ви розумієте нарешті, що ви справжній скарб! «Краще пізно, ніж ніколи», – посміхаються зірки, турбуючись, проте, за непередбачувані наслідки у сфері вашого особистого життя, бо подібне усвідомлення неодмінно до них призведе. Головне – не зазнавайтесь!

Діва

Сьогодні ваша кохана людина не розумітиме, що ви маєте на увазі, що хочете їй сказати і взагалі, чому чините тим чи іншим чином. Його нерозуміння буде відбиватися на ступені впевненості його дій, рівень якої вас пригнічуватиме, причому чим далі, тим більше.

Терези

Сьогодні вашій коханій людині доведеться вирішувати якусь дуже важливу і складну проблему, причому в її вирішенні їй буде потрібна ваша безпосередня участь, як моральна, так і фізична. І малою кров’ю вам позбутися буде досить важко, навіть і сподіватися не варто.

Скорпіон

Навіть якщо на сьогодні ви не плануєте романтичного побачення, виглядати варто на всі сто. По-перше, невідомо, який скарб ви зустрінете цього дня на вулиці, а по-друге, вашій половинці буде приємно усвідомлювати, що її обранець чи обраниця радує погляд не лише їй, а ось належить їй неподільно.

Стрілець

Цього дня вам захочеться сказати вашій коханій людині щось віч-на-віч, особисто, без присутності сторонніх. Однак навряд чи у вас це вдасться: і не тому, що оточуючим так захочеться дізнатися про подробиці ваших відносин, а через обставини.

Козоріг

Сьогодні зірки рекомендують у складну хвилину радитися з вашою коханою людиною з спірних питань та приймати рішення лише після того, як отримаєте її на те схвалення. Рішення, прийняті наодинці, з високою ймовірністю, не виявляться правильними. На жаль.

Водолій

Сьогодні вам варто звернути увагу на представника протилежної статі, чиє ім’я вам особливо до вподоби. Саме він зіграє важливу роль у вашому особистому житті як цього дня, так і в багато наступних. Головне – з ім’ям не помилитися, а решта додасться.

Риби

Сьогодні ви зрозумієте, наскільки на вашу кохану людину можна покластися у скрутну хвилину. Можливо, важка хвилина трапиться і не з вами, а з кимось ще з близьких йому людей, проте поведінка його буде дуже показовою: тільки й встигайте, що спостерігати і робити висновки.

You cannot copy content of this page