fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 25 червня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 25 червня 2022 року

Овен
У цей день вам дуже захочеться почути комплімент із вуст вашої коханої людини. Настільки, що ви заради того, щоб почути добре слово, будете готові буквально на все і навіть трохи більше. Втім, відверто напрошуватися не варто: ефект може бути зворотним.

Телець
Навколишні сьогодні вас дратуватимуть. Навіть найулюбленіші оточуючі. Тому щоб не зривати на них свою злість і таким чином не посваритися з ними всерйоз і надовго, краще десь усамітнитися чи сховатися. Та так, щоб вас ніхто не знайшов, поки ви знову не станете життєрадісною людиною.

Близнюки
Якщо вас заїли проблеми, про які ви не наважувалися поговорити зі своїми близькими, сьогодні слушний день, щоб відкрити свою душу. Ви зазнаєте полегшення. Не сумнівайтеся – вас обов’язково зрозуміють, а, можливо, поділяться доброю порадою.

Рак
Якщо у вас вдома з вашої легкої руки оселився нільський крокодильчик або невелика змійка завдовжки два метри, то саме в цей день вони можуть виявити легкий занепокоєння, висовуючи з клітки свої милі добродушні мордочки. Але сьогодні, поспішаємо вас порадувати, вам ніщо не загрожує – вони просто хочуть трохи уваги з вашого боку! Діти, до речі, захочуть того ж таки.

Лев
Найрозумнішою стратегією із завоювання сердець на сьогодні буде прояв глибокої зацікавленості в тому, щоб вникнути в те, що займає уми оточуючих вас людей. Якщо ви готові поговорити про астрономію з любителем дивитися на зірки, і про особливості застосування приправ при приготуванні плову – з кулінаром-любителем, вас все вважатимуть чарівним.

Діва
Сьогодні ваша кохана людина прийде вам на допомогу, навіть якщо ви її про це не попросите. Можливо, найкращою допомогою було б вам не заважати, проте він, мабуть, буде дотримуватися іншої точки зору і все ж таки зробить так, що вам завдяки йому буде дещо простіше.

Терези
Сьогодні вашій коханій людині захочеться продемонструвати вам свою незалежність від чиєїсь думки, і від вашої – в першу чергу. Якщо ви одразу ж не дасте йому зрозуміти, що вам такий стан речей не подобається – він може закріпитися у його моделі поведінки надовго.

Скорпіон
Сьогодні ви будете досить тонко відчувати всі рухи душі вашої коханої людини. А тому якщо йому буде сумно, погано і самотньо – у вашій душі буде щось схоже. Залишається сподіватися, що він весь день буде щасливий і задоволений життям.

Стрілець
Зверніть увагу на людину, яка давно у вас закохана. Може, варто його обдарувати не тільки чемною посмішкою, а й чимось більшим? Якщо він дійсно вартий ваших теплих почуттів, ви зрозумієте це саме сьогодні, а значить, цей день можна буде вважати Днем Народження нового кохання.

Козеріг
Сьогодні вашій коханій людині буде непросто повідомити вам якусь неприємну звістку, проте якщо така у вашому житті буде, зробити це все ж таки доведеться. Постарайтеся не виявляти йому своє обурення та незадоволення, залиште їх при собі. Пар випустіть потім і на самоті.

Водолій
Якщо на коліна схопився синець, зовсім не обов’язково ампутувати ногу. По-перше, синець пройде, по-друге, він вам не дуже заважає, а по-третє, ногу шкода. З вашими стосунками так само. Так, вас щось дуже дратує у вашій коханій людині, але чи настільки, щоб з цією самою людиною розлучатися?

Риби
Сьогодні вам не варто боятися зізнаватись у своїх почуттях. Побоювання, що вас піднімуть на сміх, безпідставні. В будь-який інший день, але не в цей.

You cannot copy content of this page