fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 25 липня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 25 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Цього дня не варто нав’язувати свою точку зору вашій коханій людині. Все одно він на ваш бік не стане і так, як ви хочете, не зробить. Хоча б через природну впертість, яка в нього сьогодні загостриться. Тому доведеться сьогодні неодноразово ходити на компроміси. З рушницею.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині захочеться продемонструвати вам свою виняткову чудовість. Можливо, іноді це буде схоже на якесь хвастощі або вихваляння, проте загалом і цілому вам швидше сподобається, ніж ні: завжди ж приємно, коли твоя половинка має виняткові переваги.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться більше часу провести на свіжому повітрі, причому бажано у вашій компанії. Навіть якщо вам дуже ліньки залишати затишне крісло або колись вийти з незатишного робочого кабінету, зірки рекомендують все ж таки це зробити, щоб уникнути ексцесів.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ви з подивом для себе виявите, що багато корисних речей у спілкуванні з вашою коханою людиною ви робите на автоматі. Тобто зовсім про них не замислюючись. Це значно знижує ризик образити вашу половинку та зробити щось не так. Ви стаєте професіоналом, можете цим пишатися!

Лев
23.07 – 22.08

Мабуть, вам шкідливо дивитися на всі боки. Дивлячись на інші щасливі пари, ви помічаєте вади у відносинах з вашою коханою людиною. Але замість того, щоб акуратно щось міняти, ви або ламаєте, або даремно засмучуєтеся. Можливо, порівнювати вас і тих, інших все ж таки не варто?

Діва
23.08 – 23.09

Чи давно ви прилучали дітей до спілкування із прекрасним світом живої природи? Якщо давно, то зірки наполегливо радять вам сьогодні сходити з ними до зоопарку чи екзотаріуму. Розкажіть їм про тварин те, що знаєте, і будьте готові відповідати на їхні запитання. Тільки нехай не підходять близько до кліток із хижаками!

Терези
24.09 – 23.10

Звернутися калачиком, забитися в дальній кут, прикинутися ганчір’ям… Так, сьогодні ви – не найбільш товариська людина, та й не хочете ним бути. У принципі вас ніхто і не змушує. Спілкування з коханим можна обмежити до лагідного поцілунку або СМС, що складається з одного слова – ЛЮБЛЮ. І всі будуть задоволені.

Скорпіон
24.10 – 22.11

У цей день вам не варто дуже критично ставитися до своєї поведінки і думати про те, як до неї поставиться ваша кохана людина. Зрештою, він любить вас і тільки вас, а не той образ, який ви намагаєтеся йому піднести. А якщо образ – то вам недовго лишилося бути разом.

Стрілець
23.11 – 21.12

У цей день будь-яку зміну виразу обличчя вашої половинки ви трактуватимете чомусь як невдоволення та розчарування, тобто ще один крок до розставання. Втім, якщо ви трактуватимете це саме подібним чином, так воно і станеться, рано чи пізно. Може, краще не провокувати?

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашій коханій людині захочеться зробити для вас якийсь приємний сюрприз. Або дуже приємний – залежно від того, на що вистачить його фантазії. Ваше завдання – сюрпризу зрадіти, здивуватися і в жодному разі не сприймати його як належне.

Водолій
21.01 – 18.02

Для цього дня стане воістину подарунком долі, за який ви потім неодноразово її дякуватимете. Втім, почуття гумору в дами дуже своєрідне, так що і подарунок може виявитися несподіваним.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ваша кохана людина активно чіплятиметься до ваших слів, шукатиме в них граматичні та мовні помилки, підтексти, приховані смисли і ще багато всього такого, чого в них не було зроду. Прийде вам якось під це підлаштовуватися або з цим змиритися.

Related Post

“Щедра милість долі”: 3 знаки зодіаку отримають багато подарунків від Всесвіту з 21 січня“Щедра милість долі”: 3 знаки зодіаку отримають багато подарунків від Всесвіту з 21 січня

Представники цих сузір’їв відчують приплив сил та енергії в найближчі дні Астрологи вказали на знаки зодіаку, які отримають багато подарунків від Всесвіту, починаючи з 21 січня. Щедру милість долі вхоплять

Ранковий гороскоп на 21 березня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 21 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп Овен Сьогодні ви могли б пережити найчарівніші пригоди, але щось весь час вам заважатиме. Якщо у вас вистачить сил та терпіння впоратися з усіма перешкодами, цей день ви

Раптове щастя. 3-и знаки зодіаку, які зустрінуть свою половинку на День закоханихРаптове щастя. 3-и знаки зодіаку, які зустрінуть свою половинку на День закоханих

Названо знаки зодіаку, яким пощастить позбутися самотності у День святого Валентина. Знаки-щасливчики не лише познайомляться з приємною для них людиною, але також отримають від Всесвіту всі шанси для того, щоб