fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 25 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вашій коханій людині захочеться ближче познайомитися з дорогими вам людьми. Якщо ви вважаєте, що знайомство буде приємним для всіх сторін, постарайтеся організувати зустріч з максимальною оперативністю, доки ентузіазм не зник.

Телець
21.04 – 20.05

Ніяке кохання ніякої сили не варте того, щоб руйнувати чуже щастя, ламати чужі почуття, розбивати чужу казку. Тому якщо герой ваших романтичних мрій вже є героєм чийогось роману, десять разів подумайте перш ніж наважитися його відбивати. Чи варта гра свічок?

Близнюки
21.05 – 21.06

Здається, ця людина надто хороша для вас. Ви ні секунди не сумніваєтеся в тому, що ви негідні, тому про серйозні стосунки з ним не варто навіть мріяти. А вам не спадало на думку, що він про вас може думати те саме? І що саме сьогодні ви можете упустити кохання всього вашого життя?

Рак
22.06 – 22.07

Людина не може любити когось, якщо вона не любить себе. Цей факт давно доведено. Сьогоднішній день якнайкраще допоможе вам гідно оцінити ваші можливості і якщо не полюбити себе, то хоча б зауважити. Обов’язково скористайтеся цим шансом, і ви побачите, як ваше особисте життя зміниться на краще!

Лев
23.07 – 22.08

Зірки дають вам на сьогодні наступну пораду: не варто покладати на свою кохану людину такі надії. Зрештою, він не повинен виконувати всі ваші мрії і ставати абсолютно таким, яким ви хотіли б його бачити. Просто радійте з того, що він у вас є і що він вас любить. Це вже багато.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам варто вигадати щось, що вас ще більше зблизить. Можливо, цим чимось виявиться якась страшна таємниця, а може, й цілком безневинний ритуал. Поцілунок у ніс під час зустрічі, наприклад. Все залежить виключно від вашої фантазії та бажання стати ще ближче один до одного.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам дуже знадобиться така людина, якій можна було б поплакатися у жилетку. Бо буде на що. Але ваша половинка, швидше за все, на цю роль не підійде, оскільки скаржитися вам доведеться саме на неї. Тільки не захоплюйтесь зі скаргами! Потім соромно може бути за те, що ви наговорили у запалі образи.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Цього дня вашій коханій людині доведеться лікувати вас від душевних ран еліксиром кохання та пігулками жартів. Швидше за все, подібні дії досить швидко та ефективно вам допоможуть, а якщо ні – доведеться застосувати крайню міру – лікування самотністю.

Стрілець
23.11 – 21.12

Стрільці, якщо сьогодні вам так хочеться відчувати терпіння чоловіка чи дружини, ми, звичайно, не зможемо вам це заборонити. Однак врахуйте – недосолений суп або недоглажена сорочка можуть ґрунтовно зіпсувати настрій, і тоді вже не ображайтеся. З’ясування стосунків вам увечері, мабуть, не уникнути.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вам варто задуматися про те, кого саме ви любите: живу людину або її образ, створений вашою багатою уявою. Якщо останнє, то чи можна ваші почуття називати коханням? Може, варто почекати з гучними словами та палкими зізнаннями, хоча б трохи?

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вашій коханій людині буде незрозуміло, чому ви поводитеся саме таким чином. Він питатиме у вас про причини вашої поведінки, намагатиметься вгадати мотиви, але якщо ви йому все не поясните, навряд чи він додумається до правильної відповіді.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні у вашому житті з’явиться хтось, хто складе серйозну конкуренцію вашій коханій людині. Можливо, у нього очі будуть блакитніші, або він виявиться чуйнішим до ваших настроїв, або матиме щирий почуття гумору… З вибором зірки поспішати не рекомендують: трохи часу на роздуми у вас все ж таки є.

You cannot copy content of this page