fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 25 лютого 2022 року

Овен

Сьогодні, ймовірно, той, кому ви дуже подобаєтеся, може запросити вас кудись, імовірно в кіно. Погоджуватися чи ні – ось у чому питання! Зірки радять зважити все “за і проти”, подумати півгодини, переглянути стан гардеробу, порадитися з усіма близькими, потім просто зі знайомими… І, звичайно ж, прийняти запрошення.

Телець

Сьогодні ваша кохана людина зустріне старих знайомих чи тих, з ким давно хотіла поспілкуватися. На хвилі емоцій, що захлеснули його, йому може не вистачити часу і сил для того, щоб повноцінно поспілкуватися з вами. Спробуйте стати на його місце і зрозуміти, що він відчуває. І пробачити.

Близнюки

У Близнюків у цей день все складається більш-менш нормально. Виняток можуть, мабуть, лише становити їхні стосунки з батьками другої половини. Очевидно, днями ви їх чимось не на жарт розлютили, і тепер вам доведеться чимало потрудитися, перш ніж вони знову загоряться до вас колишнім коханням і колишньою довірою.

Рак

У цей день постарайтеся не давати волю своїм шкідливим звичкам, інакше лекцій про правильність поведінки та сенс життя з боку вашої коханої людини вам не уникнути. Втім, якщо вона все ж таки відбудеться, зовсім не обов’язково уважно вслухатися в кожне слово. Головне – вчасно кивати.

Лев

Цей день може стати для вас доленосним. Дізнаєтеся ви, щоправда, про це дещо пізніше — але навіщо вам усе одразу?

Діва

Дів сьогодні чекає, очевидно, завдання не з легень – переконати домашніх у своїй правоті. Зірки пророкують, що переконувати доведеться на тему миття посуду. Наша порада – не просіть нікого, краще зробіть це самі. Вам дуже пощастило – миття посуду чудово вбиває стрес. Більше жодних розбіжностей на сімейному фронті не передбачається.

Терези

Сьогодні ваш давній конфлікт із вашою коханою людиною підійде до кінця. Причому сам по собі, без жодних з’ясувань відносин. Ви просто вирішите пробачити йому старі гріхи, а він – забути старі ж образи. І все знову стане добре, просто і правильно.

Скорпіон

Сьогодні вам знадобиться ваша гарна пам’ять на дати та імена (якщо, звичайно, така у вас є). Саме вона допоможе вам швидко і якісно вирішити деякі проблеми вашої коханої людини, причому так, що їй хіба що і залишиться, що захоплено дивуватися і дякувати вам без кінця.

Стрілець

Якщо довго мучитися, щось вийде. Сьогодні ви це усвідомлюєте повною мірою. Вам здавалося, що вже від вашої коханої людини ви цього точно ніколи не досягнете. Та ні. Цього дня він абсолютно несподівано піддасться на ваші вмовляння і зробить все точно так, як ви хотіли.

Козоріг

Бережіть себе. Сьогодні ці два слова – головне правило вашого дня. Ваша кохана людина може вам допомогти в цьому благородному занятті, але краще для нього – просто відійти і не заважати. Сьогодні не варто ризикувати з будь-якими самопожертвами та подвигами в ім’я чийогось щастя. Хіба що в ім’я своє.

Водолій

Сьогодні ваша кохана людина дізнається якусь правду про вас, і ця правда її зовсім не потішить. Скоріше навпаки. Загалом, якщо у вас є якийсь скелет у шафі, то велика ймовірність того, що саме сьогодні вона з цієї шафи вийде і помахає вашій половинці ручкою.

Риби

Сьогодні всі сили варто кинути на те, щоби створити затишну атмосферу в будинку. Як вам це вдасться – ваш особистий секрет, бо краще за вас вашу половинку не знає ніхто. Як то кажуть, коли лікар ситий, то й хворому легше: щасливий вираз обличчя вашої коханої людини буде найкращою вдячністю за вашу працю і зробить вас набагато щасливішим.

You cannot copy content of this page