fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 25 лютого 2023 року

Овен – Чи варто чи не варто? Вирішувати вам. Ви, звичайно, можете порадитися з друзями, родичами або домашнім психологом, якщо такий у вас є, але остаточне рішення все ж таки приймати вам і вашому серцю. Розум, на жаль, у любовних справах не помічник, особливо сьогодні.

Телець – Людина, про існування якої ви ще вчора не підозрювали, сьогодні може стати для вас найближчим і рідним. Можливо, ваше почуття буде як бурхливим, настільки і неміцним, проте воно однозначно буде коштувати того, щоб його випробувати. У будь-якому випадку безцінний життєвий досвід вам не завадить.

Близнюки – Будьте сьогодні особливо ввічливими з вашою половинкою. З незрозумілих причин вона у цей день буде дуже чутлива до суворого дотримання правил етикету. І якщо ви не привітаєтеся, не попрощаєтеся або не зробите чогось подібного, на вас можуть образитися, причому дуже серйозно.

Рак – Сьогодні ваше хобі може послужити вам хорошу службу в галузі організації вашого особистого життя. Можливо, вам зустрінеться однодумець, який, як і ви, колекціонує рожевих слоників, а може ви дізнаєтеся, що ваша кохана людина терпіти цих тварин не може. І в тому, і в іншому випадку рішення очевидне.

Лев – Сьогодні ваша кохана людина візьме на себе цілком і повністю відповідальність за кожен ваш крок. Ви, звичайно, можете зробити так, що він про це пошкодує, бо йому за вас буде незмінно соромно, але зірки чинити таким чином не рекомендують: чи мало ще колись стане в нагоді.

Діва – У цей день ваша кохана людина всерйоз замислюватиметься про ваше спільне майбутнє, що вас не радуватиме, оскільки вам добре жити сьогоднішнім днем і в завтра по можливості не заглядати. Намагайтеся прийти до якогось компромісу в поведінці.

Терези – Подумайте сьогодні, чи хочете ви з вашою коханою людиною довготривалих стосунків. Якщо так, то їх можна почати будувати сьогодні. Якщо ж ні – а може, варто тоді поставити великий та жирний хрест на тому, що у вас є зараз і почати шукати щось серйозніше?

Скорпіон – У цей день ваша кохана людина потребуватиме вашої підвищеної уваги, бо за її відсутності може здійснити дурість будь-якого рівня, в тому числі і таку, наслідки якої будуть незворотні. Тож ваш ненав’язливий контроль піде лише на користь і вашій половинці, і вашим стосункам.

Стрілець – Цього дня між вами та вашою коханою людиною можуть стати гроші. Саме грошове питання буде здатне зіпсувати будь-які, навіть найдовірливіші та найромантичніші стосунки. Зірки сподіваються на те, що ви цього в жодному разі не допустите.

Козоріг – Сьогодні вашій коханій людині не захочеться розлучатися з вами ні на мить. Через розбіжності ваших розкладів і ритмів життя це буде досить-таки непростим завданням, проте якщо бажання буде, ви обов’язково з нею впораєтеся, причому швидко і безболісно.

Водолій – Цього дня ваша кохана людина ні на секунду не повинна забувати про те, що ви її любите. А то він може й зневіритися в цьому очевидному для вас факті. Можете надсилати йому палкі СМС, писати на асфальті під його вікнами романтичні зізнання – а краще постарайтеся бути поруч.

Риби – Сьогодні вашій коханій людині постійно не везтиме по дрібницях, що її дратуватиме нескінченно. Постарайтеся якось знизити негативний емоційний фон і станьте його найбільшим успіхом цього дня, щоб усі неприємності на вашому тлі забулися і потьмяніли.

You cannot copy content of this page