fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 25 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні постарайтеся насамперед враховувати ваші бажання, а вже потім бажання вашої коханої людини. Ні, їх теж варто, зрозуміло, брати до уваги, але тільки в тому випадку, якщо вони кардинально суперечать вашим і тому доводиться робити вибір «чи-небудь».

Телець
21.04 – 20.05

У цей ви дуже сваритиметеся зі своєю половинкою. Можливі небажані наслідки у вигляді розбитої в пориві агресії улюбленої чашки, охриплого голосу і дверей, що злетіли з петель. Зірки рекомендують все ж таки налаштуватися на миролюбний лад, бо навіть поганий світ набагато кращий за добру сварку.

Близнюки
21.05 – 21.06

Цього дня все таємне стане явним. Всі скелети випадуть з шаф і все те, що ви ретельно приховували від вашої коханої людини, так само як те, що вона ретельно приховувала від вас, випливе назовні і стане надбанням якщо не широкому загалу, то обох учасників вашого тандему – точно.

Рак
22.06 – 22.07

У цей день між вами і вашою коханою людиною може відбутися дуже серйозна розмова, яка змусить зробити і вас, і його досить серйозні висновки про ваше спільне минуле, сьогодення та майбутнє. Їх можна навіть записати: вони вам обов’язково стануть у нагоді.

Лев
23.07 – 22.08

Чекайте сьогодні від вашої коханої людини будь-якого сюрпризу. Швидше за все, дочекаєтесь. І ймовірно, дуже приємного, теплого і радісного. Тому з ранку приготуйте вашу саму променисту та вдячну посмішку – вона буде дуже доречною!

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ви зрозумієте, що дещо безвідповідально ставитеся до вашого особистого життя, і навіть захочете щось змінити. Однак навряд чи зміни підуть вам на користь, якщо ви не обговорите це попередньо з коханою людиною. Запитайте у нього поради – зайвим не буде!

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам варто у всьому довіряти вашій інтуїції та вашій коханій людині. Швидше за все, вони не виявляться суперечливими джерелами інформації, бо мислитимуть однаково правильно. Однак у разі розбіжності вибір доведеться робити лише вам, покладаючись на здоровий глузд.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Зірки радять вам сьогодні будь-що посміхатися і радіти життю. Тоді неприємності можуть вирішити, що вони збиралися не до вас, і оминути ваш будинок стороною. Якщо ваша кохана людина наслідує ваш приклад, день і зовсім можна буде вважати благополучним. Щоправда, йому це буде складніше, ніж вам.

Стрілець
23.11 – 21.12

Зірки стверджують, що нині ваш бюджет зменшиться на величину вартості досить дорогої та особистої речі. Такою особистою, що навіть ваша половинка дізнається про неї аж ніяк не відразу. Втім, не турбуйтесь. Навіть якщо й дізнається – нічого поганого не станеться, вас зрозуміють.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вам варто бути акуратним у формулюванні своїх думок та їх вербалізації для вашої коханої людини. Сьогодні думка висловлена ​​буде брехнею особливо, тому постарайтеся висловлюватися жестами чи поглядами – так воно надійніше буде. Та й правильніше.

Водолій
21.01 – 18.02

Цього дня вам не завадить згадати, що таке ревнощі. Щоправда, у невеликих кількостях: скоріше для профілактики, аніж для лікування. Легкий єхидний натяк буде, мабуть, ідеальним вирішенням проблеми. Якщо він, звичайно, буде дійсно легким натяком, а не довгою нудною доганою.

Риби
19.02 – 20.03

Ваша половинка приготувала вам сюрприз, причому здається не дуже приємний. Це, звичайно, не привід влаштовувати змагання з кидання тарілок у ціль, що рухається, але розібратися в тому, що відбувається все ж таки варто. Це дозволить вашим відносинам перейти на новий рівень.

You cannot copy content of this page