fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 25 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Овни, ви надто багато уваги приділяєте собі коханим. Зірки радять вам цього дня трохи переглянути свої життєві погляди та звернути увагу на інших. На чоловіка, наприклад. Можливо, вашій половині теж є про що розповісти, але крізь потік ваших вилив просто не прорватися.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться вас якось порадувати, і вона докладе всіх зусиль до того, щоб ваш день був дуже світлим, яскравим та сонячним. Обов’язково віддячіть його за це світлою посмішкою, вдячним поцілунком або якимось іншим відомим вам чином.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вам не варто занадто часто згадувати минуле і ваші попередні стосунки, оскільки ці спогади лише завадять вам будувати ваше сьогодення та майбутнє разом із вашою коханою і коханою людиною. Залиште спогади на стійкіший період.

Рак
22.06 – 22.07

У цей день ви зрозумієте, що звички, які вас дратували колись у вашій коханій людині, не викликають у вас більше негативних почуттів. Навпаки, вони вас розчулюють як у його виконанні, так і у виконанні інших людей. Ви і цих інших готові полюбити за те, що вони схожі на вашу половинку.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні Левам доведеться випробувати себе на міцність. Несподівана зустріч із кимось змусить вас пережити приплив емоцій, який може стати небезпечним для вашого здоров’я. Навряд чи варто дозволяти собі непритомніти – цей прийом хороший лише в тому випадку, коли ви впевнені, що на допомогу до вас кинеться саме та людина, увагу якої вам так хочеться привернути.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ваша колишня кохана людина схвалить чи не схвалить свого заступника на її роль. Цілком можливо, вам не дуже цікава його думка, проте вислухати його все ж таки доведеться, хоч би якою необ’єктивною з вашої точки зору вона була. Дотримуватися цих порад зовсім не обов’язково.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ви можете втомитися від надмірної турботи вашої коханої людини. Вона дійсно буде надмірною, і зірки рекомендують сказати йому про це прямо і тільки в тому випадку, якщо не подіє, починати бурчати, шипіти і всіляко відвертатися.

Скорпіон
24.10 – 22.11

У цей день ви зрозумієте, що любите вашу кохану людину незалежно від того, як вона поводиться, що вона робить і що з себе представляє. Почуття дуже гаряче і приємне, проте захоплюватися не варто: воно може вас дуже далеко завести. Залишіть собі хоч трохи критичного мислення.

Стрілець
23.11 – 21.12

У вас все ще попереду: і найбурхливіші сварки, і найяскравіші сплески кохання. Тому зараз і сьогодні особливо краще не зловживати чудовими ступенями та страшними словами «завжди» і «ніколи», інакше потім доведеться дуже пошкодувати. І неодноразово, на жаль.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вам не варто сподіватися на те, що з вашим новим знайомим у вас складуться довготривалі, теплі та довірчі стосунки, не кажучи вже про кохання та їй подібні почуття. Постарайтеся просто отримувати задоволення від кожного моменту, проведеного разом – а далі буде видно.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваша кохана людина зробить вам приємний та несподіваний подарунок. Можливо, це виявиться щось матеріальне, на кшталт букету квітів чи шоколадки – а можливо, ефемерне. Наприклад, сонячна посмішка або чудовий настрій. Так чи інакше, вам це сподобається.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні у вас буде дуже уїдливий і єхидний настрій, що якимось чином позначиться на вашому особистому житті. Вашій коханій людині буде непросто спіймати вашу хвилю і тим більше на неї налаштуватися, проте якщо їй це вдасться – вечір буде незабутнім.

You cannot copy content of this page