fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 грудня 2021 року

Овен

У цей день вам непросто буде вибирати серед безлічі цікавих пропозицій від багатьох цікавих людей. Вирішальну роль зіграє думка вашої коханої людини. Його вагоме слово і припинить усі ваші сумніви та роздуми, і ви зробите так, як він вважає за потрібне.

Телець

Сьогодні вам буде непросто зрозуміти, чого саме хоче від вас ваша кохана людина і що вам потрібно зробити для того, щоб задовольнити її бажання. Напевно, все виявиться набагато простіше, ніж ви думаєте, але може бути і навпаки. Інтуїція вам підкаже та допоможе.

Близнюки

Сьогодні вашій коханій людині захочеться бути з вами якнайдовше і брати якомога більшу участь у вашому житті. Якщо ви не погоджуєтесь з такою постановкою питання, краще дати зрозуміти це відразу, інакше потім доведеться довго і нудно з’ясовувати стосунки, що не потрібно ні вам, ні йому.

Рак

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто змиритися з тим, що вона не може вам допомогти у вирішенні тієї чи іншої вашої проблеми, навіть якщо її бажання буде дуже сильним. Намагайтеся втішити його та створити йому хоч якусь ілюзію можливості допомоги.

Лев

Сьогодні на вас чекає приємна звістка від вашої коханої людини. Настільки приємна, що вам захочеться обійняти його міцно і нікуди не відпускати, бажано ніколи. Тільки не задушіть ненароком хорошу людину: вона вам ще знадобиться. Хоч би як гінець.

Діва

Сьогодні вам доведеться нести відповідальність не тільки за вашу кохану людину, але й ще за когось, хто з необережності, ненароком або навмисно у вас закохався. Непросте це буде заняття – переконувати його, що вам його кохання зовсім не потрібне. Проте зробити це доведеться.

Терези

Сьогодні вам захочеться присвятити своїй коханій людині вірш чи поему, пісеньку чи серенаду, оповідання чи цілий роман. Однак далі за бажання справа піде чи шкода: складно буде схопити ідею, вирішити, з чого почати або хоча б придумати концепцію твору. Втім, якщо вам це все ж таки вдасться, шедевр забезпечений!

Скорпіон

Сьогодні варто придумати для вашої коханої людини щось творче та цікаве. Наприклад, намалюйте емблему вашого кохання або присвятіть вашим стосункам оду чи пісню. Навіть якщо це буде не зовсім професійно, ваша половинка буде просто щасливою.

Стрілець

Сьогодні вам несподівано освідчується ваш друг протилежної статі. І хоча він точно знає, що ви навряд чи будете разом з ним і навряд чи його полюбите не як людину, а як кохану людину, все одно вам досить важко буде відповісти їй «ні».

Козоріг

Вам буде потрібно тепло, затишок та впевненість у завтрашньому дні. Бажання отримати все це разом і негайно зрозуміло і не погано, але може змусити вас зробити помилку. Обміркуйте ваші наміри ще раз.

Водолій

Водолії, попросіть сьогодні свого благовірного приготувати вечерю на всю сім’ю. Не все ж таки час вам бавити годинник біля плити! Тим більше, небеса рекомендують вам сьогодні триматися подалі від каструль та кухарів. Дайте дружині необхідні інструкції, а самі можете взяти пульт телевізора і натиснути кнопками.

Риби

Якщо хтось, хто вам подобався, вибрав не вас (а сьогодні велика ймовірність такого вибору) – не засмучуйтесь. Як то кажуть, «якщо до іншого йде наречена – то невідомо кому пощастило». Спробуйте побачити це оптимістично: більше вам все одно нічого не залишається.