fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 грудня 2022 року

Овен – Сьогодні вашій коханій людині дуже хочеться притиснути вас до себе якнайміцніше, щоб переконатися в тому, що ви жива і справжня людина, а не плід її багатої уяви. Не чиніть опір і не ухиляйтеся, інакше можете так і залишитися для нього фантомом на віки вічні.

Телець – Сьогодні стоїть з недовірою або, краще сказати, з обережністю ставитися до всього, що вам скажуть. Особливо якщо каже ваша друга половинка. Особливо, якщо категорично щось стверджує. Зірки не закликають вас вважати все сказане вам обманом, але безперечно всьому вірити теж було б неправильно.

Близнюки – Сьогодні вашій коханій людині буде дуже складно зважитися на якусь відчайдушну дію. Однак якщо він на нього не наважиться, всі ваші стосунки можуть піти прахом, про що чудово знаєте і він, і ви. А значить, найоптимальніша для вас дія – заплющити і стрибнути разом з ним у крижану воду подій.

Рак – Ракам зірки порадили б сьогодні утриматися від походів у великі супермаркети та розкішні бутіки – витрачені гроші та куплені шмотки не додадуть мажорних ноток вашому настрою, а ваш супутник зовсім озвіріє від шопінгу. Або від його результатів – дивлячись з того візьмете ви його з собою в магазини чи ні.

Лев – Сонце, дощ чи інші атмосферні явища – ніщо не зможе перешкодити вам сьогодні бути щасливим. Чому б не радіти, адже вас люблять і ви кохані. А якщо ні, то напевно стоїте на порозі чудових подій, які докорінно перевернуть ваше життя. І це ви також відчуваєте.

Діва –  Як ви яхту назвете, так вона і попливе. Сьогодні найбільш вдалий день для того, щоб дати, нарешті, назви вашим відносинам з вашою коханою людиною, враховуючи всі чинники, що змінилися, з часів останнього такого називання. Після чого необхідно почати діяти відповідно до нового або підтвердженого старого статусу!

Терези – Сьогодні вам у всьому буде супроводжувати успіх, тому не бійтеся планувати найнеймовірніші експерименти в галузі особистого життя, відносин з близькими і не тільки. Однак не забувайте про те, що ця примхлива дама може змінити будь-якої миті.

Скорпіон – Сьогодні ваша кохана людина виступить у ролі Ангела-Хранителя для вас та вашої родини. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб ця місія не була йому тягарем, а, навпаки, приносила ні з чим не порівнянне задоволення і відчуття власної значущості.

Водолій – В цей день зірки пропонують вам міцно подумати над вирішенням деяких сімейних проблем. Наприклад, чи варто вашому чоловікові (або дружині) претендувати на підвищення по роботі зараз, або зробити це пізніше? Однак будьте обережні – адже складні проблеми завжди мають прості, легкі для розуміння неправильні рішення!

Козеріг – Сьогодні ви – кришталева ваза, і дбати про вас треба відповідним чином. Спробуйте дати це зрозуміти вашій коханій людині. З того, наскільки добре вони справлятимуться із завданням, зможете зробити висновки про те, чи варто будувати далекосяжні плани на спільне життя.

Водолій – В принципі, вам сьогодні зовсім не обов’язково зустрічатися з вашою другою половинкою. Ви все одно заздалегідь знатимете все те, що вона вам скаже, як відреагує на кожну вашу дію. Втім, якщо хочете перевірити вашу проникливість і взагалі отримуєте задоволення від подібних відносин, тоді чому б і ні.

Риби – Чим рухливішим ви будете в цей день, тим краще він для вас буде. спільні пробіжки, заняття спортом або навіть тривалий шопінг, безсумнівно, підуть на користь вашим відносинам. Цього дня зірки не сприяють млявим та бездіяльним людям.

You cannot copy content of this page