fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

День імені рюшечок, оборочок і, як це зазвичай називають, телячих ніжностей. Сміливо можете називати вашу кохану людину лапочкою, пупсиком або пусечкою, нехай це і не в традиціях вашої пари. Сьогодні зірки дозволяють. Головне, як водиться, не переборщити.

Телець
21.04 – 20.05

Сприятливий день для знайомства. Знайомитися ви можете будь-де: на вулиці, в метро, ​​в мережі або на роботі. Умова лише одна: будьте оригінальні. Тиради про погоду, наприклад, застаріли як ідея та давно нікого не дивують. Краще запропонуйте обговорити нагальні проблеми генетики — то ви викличете до себе більший інтерес.

Близнюки
21.05 – 21.06

Чим довше люди разом, тим більше у них можливостей щось пригадати один одному. Сьогодні краще бути свіжою парою, оскільки пам’ять у Близнюків загостриться неймовірно.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, які саме цілі ви переслідуєте у вашому повсякденному житті і як він у ці цілі вписується. Постарайтеся пояснити йому, де у шкалі ваших життєвих цінностей та пріоритетів знаходяться почуття і як у цю концепцію вписується він.

Лев
23.07 – 22.08

Будьте сьогодні амбітні та наполегливі. Тільки ці якості допоможуть вам налагодити ваше особисте життя та стосунки з вашою коханою людиною. Або не зіпсувати їх остаточно. Поставте собі за мету – і починайте її добиватися прямо в цей день. У вас має вийти!

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні перед вами на повне зростання постане фінансове питання. Можливо, ваша половинка допоможе вам його вирішити, але краще до її допомоги не вдаватися або вдатися в крайньому випадку. Цю проблему ви цілком зможете вирішити і поодинці, а потім похвалитися вашій половинці своєю самостійністю.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашій коханій людині непросто вам у чомусь зізнатися. Однак він все ж таки зробить це всупереч усім своїм страхам, переживанням і небажанням. Постарайтеся оцінити цей жест з його боку, оскільки вчинок буде справді рішучим та неабияким.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Не чіпляйтеся, не бачите чи — людина зайнята! Нині вам слід забути про своє егоїстичне бажання бути коханим і постаратися виявитися корисним для того, кого любите ви. Ну чи хоча б не заважати йому.

Стрілець
23.11 – 21.12

Постарайтеся максимально обмірковувати кожне своє слово, кожен крок і жест! Сьогодні ваше особисте життя дуже багато в чому залежатиме саме від ступеня усвідомленості ваших дій. Так, ви станете трохи менш емоційною людиною, але це лише тимчасовий захід.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашій коханій людині доведеться несолодко з вами, бо ваша поведінка буде досить складно передбачити і, головне, зрозуміти. Намагайтеся зробити все можливе для того, щоб у вашої половинки не виникло жодного дискомфорту від спілкування з вами.

Водолій
21.01 – 18.02

Водоліям день може принести проблему – колишня друга половина може дістати вас сьогодні своїми дзвінками та sms-ками. Будьте спокійні та витримані, бо ваше роздратування може призвести до протилежного ефекту. Не опускайтеся до грубості – образити за бажання можна спокійно і з гідністю. Подумайте над цим, і рішення прийде саме собою.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вам варто поквапитися для того, щоб встигнути все те, що намічено вами на цей непростий і навіть божевільний день. Тому ваша кохана людина, можливо, часом ображатиметься на те, що ви приділяєте їй недостатньо уваги – а дарма. Навпаки, ви робитимете для нього все можливе і неможливе.

You cannot copy content of this page