fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні перед вами відкриється безліч можливостей, одна одною привабливіша. Перед вами постає непросте завдання: вибрати між добрим і найкращим, не втративши при цьому ні себе, ні своє особисте життя, тому що й те, й інше ймовірно. Втім, зірки вірять у те, що у вас все вийде правильно.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вам доведеться згадати, що кохання – це не тільки задоволення, але ще й наявність деяких зобов’язань. Цього дня вам і доведеться їх виконувати, причому чесно та сумлінно. Втім, все це буде зовсім не страшно і навіть приємно, як би ви не намагалися себе та оточуючих переконати у протилежному.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ваше особисте щастя якимось чином пов’язане з вогнем. Можливо, звичайно, ви обпалитеся, і в лікуванні опіку вам допоможе той, хто назавжди западе у ваше серце, але більш ймовірно, що найбільш приємним для вас буде вечір, проведений перед каміном. Або багаттям. Організувати попрацюйте самі.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться проводити з вами багато часу разом, оскільки у неї буде безліч інших справ, цікавих і не дуже корисних і абсолютно на ваш погляд марних. Постарайтеся, однак, зрозуміти його і пробачити заздалегідь, бо ваша образа все одно ні на що не вплине.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ваша кохана людина проявить себе з несподіваного для вас боку, і вам доведеться переглянути своє ставлення до неї. Результати перегляду можуть виявитися непередбачуваними, тому про всяк випадок будьте готові до будь-якого результату подій.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ви зрозумієте, що деякі жарти, якими ви обмінюєтеся з вашою коханою людиною, не такі вже й смішні, як вам здавалося, а багато в чому навіть пророчі. Тому з підвищеною увагою поставтеся до того, над чим ви разом чи окремо смієтеся.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні доля дає унікальний шанс знайти своє особисте щастя або переконатися, що воно у вас вже є. Що для цього потрібно робити – наперед невідомо. Ви самі все зрозумієте у процесі. Довіряйте своїй інтуїції та чуттю і робіть у повній відповідності з цими інструкціями.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ви ненавмисно дізнаєтеся, якої думки про вас ваша кохана людина, що вона думає насправді про вашу особистість і ваші з нею відносини. Отримані відомості слід ретельно проаналізувати. І якщо вони добрі – не розслаблятися і не пізнавати. А якщо погані – що ж, виправити щось вам під силу.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться розуміти все, що ви хочете їй сказати і навіть те, що чомусь сказати не наважуєтеся. Тому про всяк випадок будьте готові до допиту з пристрастю або до пильного погляду «очі в очі», який випитує, вивідує.

Козеріг
22.12 – 20.01

Суттєвих подій на цей день світила не намітили – можете ні про що не турбуватись і нічого не робити. Гарний момент, щоб нарешті виспатися!

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ви відчуєте себе справжнісіньким героєм, який здатний здійснити справжнісінький подвиг в ім’я справжнісінького кохання. А в тому, що ваша любов справжнісінька, вам сумніватися не варто, особливо після того, чого ви досягли цього дивовижного дня.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ви зрозумієте, що у ваших відносинах з вашою коханою людиною зник якийсь елемент новизни – і це негативно впливає на ваші відносини. Постарайтеся якось це виправити. Не бійтеся безумств, бо божевілля хоробрих, як відомо, співаємо ми пісню.

You cannot copy content of this page