fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 лютого 2022 року

Овен

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться відпускати вас від себе надовго. Тому постарайтеся весь час бути з ним поруч, а якщо такої можливості немає, якнайчастіше йому телефонуйте, шліть листівки, листи та СМС… Головне, щоб він не відчув себе забутим-занедбаним.

Телець

Ви ставитеся до вашої коханої людини так само, як ставилися до неї в ті далекі часи, коли між вами ще тільки зав’язувалися якісь стосунки. Однак він з того часу значно змінився, та й ви у своєму розвитку дома не стояли. Тож, можливо, настав час переглянути ваші стосунки?

Близнюки

Сьогодні вашій коханій людині як ніколи потрібні ваші підтримка та бажання бути поруч. Навіть якщо насправді ви не так вже й бажаєте, вдасте або створіть відповідне враження. Зрештою, про щирість можна буде згадати і завтра.

Рак

Сьогодні вам не варто форсувати події у вашому особистому житті, навіть якщо вам цього дуже захочеться. Постарайтеся нікуди не поспішати, мирно плисти за течією і насолоджуватися тими фарбами життя, які дарує вам ваша кохана людина.

Лев

Вам здається, що ви людина з іншого виміру. Ви не розумієте, як люди можуть чинити таким чином, як вони можуть мислити такими категоріями. Ваше мовчазне роздратування торкнеться і вашої коханої людини. Тому сьогодні відносини між вами можна буде назвати взаємним подивом.

Діва

Ваша половинка сьогодні стане вашим сонцем. Вона цілий день освітлюватиме вам шлях, зігріватиме вас, заспокоюватиме і підтримуватиме. Отже, море вам буде по коліно. Тому що ви точно знатимете: у вас вірять і вас люблять. Незалежно від того, вийшло задумане чи ні.

Терези

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться проводити з вами багато часу разом, оскільки у нього буде безліч інших справ, цікавих і не дуже, корисних і абсолютно на ваш погляд. Намагайтеся однак зрозуміти його і пробачити заздалегідь, бо ваша образа все одно ні на що не вплине.

Скорпіон

Сьогодні не варто звертати багато уваги на зовнішній вигляд вашої коханої людини, навіть якщо вона не відповідає вашим поняттям про те, як має вона повинна виглядати в ідеалі. Зрештою, своїм характером він ідеальному образу відповідає практично повністю, а зовнішність мінлива.

Стрілець

Цього дня у вирішенні ваших проблем із вашою коханою людиною вам допоможуть нетривіальні і навіть парадоксальні рішення. Чим несподіванішим буде те, що ви придумаєте, тим з більшою ймовірністю воно спрацює. Не бійтеся фантазувати та ризикувати! Гірше точно не буде!

Козеріг

Сьогодні вам не варто ображати ні вашу кохану людину, ні, тим більше, її друзів. Наслідки другого можуть бути набагато страшнішими, бо в цьому випадку проти вас буде налаштована не одна дорога вам людина, а відразу кілька, причому сили їх будуть вражати і жахати.

Водолій

Сьогодні вашій коханій людині спадає на думку якась дуже світла ідея, яка захопить його з головою. Він захоче поділитися нею з вами, але навряд чи зможе гідно її вербалізувати. Намагайтеся зрозуміти його з півслова: це дуже важливо.

Риби

Сьогодні зірки рекомендують вам бути обережнішими в процесі спілкування з вашою коханою людиною, бо все сказане вами вона прийматиме надто близько до серця. Постарайтеся врахувати цей факт і не говорити про те, що може бути зрозуміло двояко і витрактовано двозначно.

You cannot copy content of this page