fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 лютого 2023 року

Овен – У цей день шлях до серця вашої коханої людини буде поза всяким сумнівом лежати через шлунок. Тому приготуйте щось смачне, і головне – ситне. Нехай він наїсться до відвалу, а потім довго й задоволено муркоче як великий задоволений кіт.

Телець – Сьогодні маєте день творчості. Придумайте якийсь символ ваших стосунків. Намалюйте герб. Складіть гімн. Пропишіть статут. Спільна творчість згуртує вас, ви впізнаєте один одного з несподіваної нової сторони. Та й повеселитеся досхочу – це вже точно!

Близнюки – Близнюкам нині варто якомога трепетніше поставитися до питань здоров’я членів сім’ї, обов’язково поцікавитися їх самопочуттям і в жодному разі не навантажувати тяжкою роботою. Потрібно щось перетягнути, а чоловік валяється на дивані – шлях відпочиває, зателефонуйте другові, заразом і поспілкуєтесь. Або, можливо, дружина не хоче возитися з готуванням, посилаючись на головний біль – добре, ви давно не бачилися з мамою.

Рак – Не варто доводити ситуацію до тієї стадії, коли нічого з нею зробити вже не можна буде. Проблеми варто вирішувати зараз. Бажано сьогодні, бажано у першій половині дня. Ось побачите, ваша кохана людина хоче того ж, просто з якихось причин вам про це не говорить.

Лев – Надайте вашій половинці посильну допомогу. Почистіть картоплю або помітіть тирсу після стругання чергової дощечки. Обов’язково похваліть його творчий порив та бажання зробити щось хороше та корисне. Вам нескладно – а як їй буде приємно: Словами не передати!

Діва – Навіть якщо ви сьогодні посварилися з коханою людиною, не варто ні з ким ділитися переживаннями. Непорозуміння, що виникло між вами, незабаром вляжеться, а ось неприязнь щодо нього у ваших друзів і знайомих залишиться. Як вам потім з нею боротися?

Терези – У цей день вам нелегко буде зрозуміти таємний зміст слів вашої коханої людини. Можливо, це станеться тому, що цього таємного сенсу в його словах не буде. А може, він буде прихований настільки ретельно і глибоко, що тут і досвідчений детектив ногу зламає.

Скорпіон – Мобільні телефони – один із найбільших винаходів людства останнього часу! Однак сьогодні для Скорпіонів мобільники стануть швидше не засобом зв’язку, а прив’яззю, оскільки ваші домашні щохвилини відволікатимуть вас від роботи та інших нагальних справ. Радимо хоча б на якийсь час відключити прийом дзвінків від членів сім’ї.

Стрілець – Цього дня вашій коханій людині дуже захочеться якихось пригод, причому бажано не у вашому суспільстві. Тому якщо ви раптом дізнаєтеся, що він провів час із якимсь представником протилежної статі, не поспішайте бити на сполох: цілком можливо, вони суто мирно займалися спортивним орієнтуванням.

Козеріг – Сьогодні ваша кохана людина проявить себе як чудовий співрозмовник: вам буде дуже прикро закінчувати розмову з нею, але рано чи пізно зробити це доведеться, бо спати іноді теж потрібно. Залишається лише розраховувати на те, що подібні вечори повторюватимуться у вашому житті неодноразово.

Водолій – Сьогодні ваша кохана людина прагнутиме до лідерства у вашому тандемі, причому найчастіше грубими і незграбними методами. Постарайтеся віддати йому бажану пальму першості без бою, інакше бій буде важким, безглуздим і нещадним.

Риби – Цього дня вам доведеться пошкодувати про вашу неуважність. Якби не вона, у вашому особистому житті сьогодні все склалося б куди вдаліше, та й на майбутньому б відобразилося куди менш згубно. Втім, все, що не робиться, все на краще, тому, можливо, ви цього дня одного разу згадаєте з вдячністю.

You cannot copy content of this page