fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Зробіть ваші стосунки ще яскравішими! У прямому значенні цього слова. Одягніться в кольорові сорочки або сарафани, приготуйте якийсь особливо різнокольоровий салат або прикрасьте кімнату повітряними кульками. Атмосфера святковості ще більше зміцнить ваші почуття! Або розрядить напружену обстановку.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні є час для спільного екстриму. Підійде будь-що: від байдарок на бурхливій річці до перебігу дороги на червоне світло. Умов лише дві. По-перше, ви повинні це робити разом, удвох. А по-друге, розрахуйте все так, щоб після пригоди не опинитися в лікарні. Ваше життя вам ще знадобиться.

Близнюки
21.05 – 21.06

Не соромтеся говорити про свої захоплення – ця тема може зблизити вас з кимось дуже цікавим. А тому дивишся — і постійне спілкування налагодиться. Навіть якщо поки ви ніяких планів із цього приводу і не будуєте.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться розбиратися в причинах ваших вчинків, мотивах ваших дій і взагалі у всьому, що могло б відповісти на запитання «чому» та «навіщо». Мабуть, найкращим виходом із ситуації буде просто прийняти один одного цілком, без пояснень.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні для вас дуже важливо налагодити дружні, приятельські чи ділові стосунки з близькими людьми вашої коханої людини. Для нього буде надзвичайно важливим той факт, що небайдужі йому люди близькі і вам хоча б певною мірою і що ви близькі їм.

Діва
23.08 – 23.09

Не варто заходити за межу і перегинати ціпок. Якщо ваша кохана людина не хоче вам про щось розповідати, ховається від вас, закривається – то не треба ні на чому наполягати. Правди ви все одно не досягнете, а от на грубість нарватися можете. І ви навіть не уявляєте яку!

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ви відчуєте особливу прихильність до вашої другої половинки. Вона стане справді невід’ємною частиною вас, без неї ви жити та дихати не зможете. Почуття приголомшливе, але чи не буде це занадто обтяжувати її? Чи не почнете ви в результаті зазіхати на її свободу?

Скорпіон
24.10 – 22.11

Що б сьогодні не сталося у вашому особистому житті, постарайтеся знайти в цьому щось хороше. Так, велика ймовірність того, що зробити це буде дуже складно, але потрібно. Тільки якщо ви зустрінете та проводите сьогоднішній день з посмішкою, завтра у вас все буде гаразд.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ваші стосунки з коханою людиною будуть настільки не схожі на ті, що називають «нормальними», що в якийсь момент вам стане страшно: а чи добре, чи не треба хоч на секунду згадати про встановлені суспільством норми. Що ж, питання серйозне та цікаве. Обговоріть його якось на дозвіллі.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні не варто надто відвертись із вашою коханою людиною. Швидше за все, вас не зрозуміють і не оцінять, та ще й звинуватить у безхарактерності. Втім, її можна назвати беззахисністю, що для жінки є безперечним плюсом. Про чоловіка такого не скажеш…

Водолій
21.01 – 18.02

Ваше кохання – це картковий будиночок, який може зруйнуватися від будь-якого подиху, будь-якого невірного руху. Постарайтеся бути дуже акуратними, зводячи нові поверхи і додаючи до вашого витвору ще одну колоду. І подумайте. Як зробити ваш спільний шедевр міцнішим.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні день суперечливий: він може стати дуже вдалим, так і дуже невдалим. Особливо це торкнеться вашого особистого життя. Зірки з упевненістю стверджують одне: непоміченим він вам не пройде, згадувати його ви будете ще дуже-дуже довго.

You cannot copy content of this page