fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 січня 2023 року

Овен – Сьогодні що б не робила ваша кохана людина, вам здаватиметься, що дії її помилкові і можна було б зробити зовсім по-іншому. Однак йому це варто говорити тільки в дуже м’якій формі, тактовно і ненав’язливо, інакше сила протидії значно перевищуватиме силу дії.

Телець – Сьогодні вам буде трохи сумно, самотньо і дивно: навіть наявність вашої коханої людини поряд не радуватиме вас, дивуватиме і веселитиме, як це буває зазвичай. Постарайтеся все ж таки налаштуватися на його позитивну хвилю: авось і самі позитив відчуєте.

Близнюки – Сьогодні зірки особливо сприяють неодруженим та незаміжнім Близнюкам. День винятково вдалий для того, щоб завести новий невимушений роман або оживити старі стосунки, які загрожують ось-ось розвалитися. Зірки рекомендують вам сьогодні тримати себе в тонусі та мати позитивний настрій.

Рак – Сьогодні зірки рекомендують вам виявити мужність та відвагу. Навіть якщо ви належите до слабкої статі. Вони вам знадобляться, щоб зустріти у всеозброєнні цей у всіх сенсах непростий день. Особисте життя в цьому плані винятком не стане, але і з цими проблемами ви впораєтеся без труднощів.

Лев – Сьогодні ви зрозумієте, що у вашої коханої людини є якесь своє життя і якісь його куточки, в яких вам немає місця. Просто тому, що ви різні і ніколи не станете однаковими, тому що однаково заряджені частинки відштовхуються, як відомо з курсу фізики.

Діва – У цей день ваше кохання буде вищим за повсякденну суєту. Для цього достатньо піднятися на дах високого будинку, на вежу або залізти на найвище дерево. Маленькі люди з їхніми незначними проблемками здадуться вам настільки смішними і безглуздими в порівнянні з вашою коханою людиною, яка стоїть поряд з вами.

Терези – Вам здається, що ви людина з іншого виміру. Ви не розумієте, як люди можуть чинити таким чином, як вони можуть мислити подібними категоріями. Ваше мовчазне роздратування торкнеться і вашої коханої людини. Тому сьогодні відносини між вами можна буде назвати взаємним подивом.

Скорпіон – Сьогодні вашій коханій людині дуже знадобиться ваша підтримка в якійсь нелегкій для неї справі, яка випаде на його долю цього дня. Мабуть, ви зможете забезпечити лише моральну підтримку, зате її обсяги не матимуть кордонів і матимуть величезний вплив.

Стрілець – Сьогодні вам захочеться перевернути сторінку та розпочати нове життя. Можливо, ваша кохана людина у це нове життя увійде з вами разом – а може, й ні. Все залежить як від його, так і вашого бажання. Чесно собі та йому розпишіть перспективи подібної події – і подумайте, що з цим робити.

Козеріг – Сьогоднішній насичений ностальгією. Чому б і вам не згадати своє перше шкільне кохання? Або не першу, але найсильнішу – не так важливо. Зателефонуйте їй, і вона, напевно, вам зрадіє. Побачення можете призначити на тому самому подвір’ї під тим самим деревом. А може, ще й у той самий костюм влізти зможете?

Водолій – Що б не сталося сьогодні між вами, воно лише більше зблизить вас. Саме про таку пару, як ви цього дня, дами в ЗАГСах кажуть «І в горі, і в радості бережіть один одного». Ось ви сьогодні й бережете. Причому щиро, від щирого серця і з великим задоволенням.

Риби – Сьогодні хтось, долаючи жахливий внутрішній опір, все-таки, можливо, змусить себе сказати вам щось для вас обох значуще. Якщо він все ж таки це зробить – нехай і з вашою допомогою – з ваших стосунків миттєво підуть невизначеність, нерозуміння та помилкові перспективи.

You cannot copy content of this page