fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 травня 2022 року

Овен
Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важко довести вам, що їй, насправді, не байдуже, що ви думаєте, відчуваєте чи хочете, просто вона не може належним чином це висловити. Ваше завдання – зрозуміти його з півслова та просто йому повірити. Решта додасться.

Телець
Сьогодні ваша кохана людина буде від вас дуже залежною у всьому. Можливо, на карту буде тією чи іншою мірою навіть поставлене його життя, хоч би як пафосно це звучало. Постарайтеся поставитися до цього факту з усією відповідальністю і зробити все, що від вас залежить.

Близнюки
Сьогодні вами керуватиме розпач. Тільки за його допомогою ви зможете досягти неможливого у мінімальні терміни, у тому числі й у особистому житті. Тому навіть якщо ви відчаю не відчуваєте, можете спробувати довести себе до нього штучно.

Рак
Сьогодні вашій коханій людині буде потрібна ваша повага і ваша безмежна віра в її сили. Тому навіть якщо всього цього у вас немає з лишком, доведеться старанно це зображати. Вам буде потрібна вся ваша акторська майстерність і ще трохи переконливості.

Лев
Вам сьогодні не буде рівних у жодній діяльності. Якщо у вас вже є кохана людина, то вона у цей день світитиметься від гордості за вас і за те, що вона ваша, а якщо ні – можете не сумніватися, претендентів на право таким бути значно побільшає. І ви поняття не матимете, що з ними робити.

Діва
Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зробити вибір між увечері з вами наодинці і ще якоюсь дуже привабливою пропозицією. Дайте йому і собі слово честі, що не ображатиметеся в будь-якому випадку: не хотілося б занапастити йому закінчення дня.

Терези
Сьогодні вашій коханій людині буде ніколи вникати у ваші проблеми, тому слухати він вас буде дещо відсторонено і розсіяно, не вдаючись у подробиці і пропускаючи важливі на ваш погляд деталі. Намагайтеся увійти в його становище і ні на що не ображатись.

Скорпіон
Не соромтеся говорити відверто. Вашу відкритість оцінять. Якщо ж раптом виявиться, що ви наговорили зайвого, потім зможете якось виправдатися, зрештою — скажете, що пожартували, а вас не так зрозуміли.

Стрілець
Сім’я для Стрільців сьогодні аж ніяк не на першому місці, важливіше – особисті амбіції та професійні справи. Вас закрутить кругообіг планів та звітів, і ваші думки будуть далекі від сімейного вогнища. Однак зірки не радять нехтувати сьогодні будинком – краще прийти раніше з роботи і в якісь віки подарувати дружині квіти (або чоловікові – пляшку пива).

Козеріг
Цього дня ви можете опинитися у ролі сповідника. Навряд чи варто намагатися уникнути цієї долі, навпаки – всіляко заохочуйте бажання ближнього вилити вам душу. Це зробить вас ще ближчим.

Водолій
Сьогодні у вашому тандемі кипітимуть неабиякі суперечки. Причому швидше за все з непринципових питань. Просто чомусь саме сьогодні ви і ваша кохана людина надумаєте люто з’ясовувати, хто мав рацію в тому чи іншому питанні: Кант, Ніцше або сусід дядько Вася. Головне, щоб така високонаукова полеміка не довела вас до серйозної сварки.

Риби
Стати для вашої коханої людини рідною матір’ю, навіть якщо статева приналежність диктує вам роль батька. Будьте терплячі, мудрі та поблажливі до його нерозумності. Саме ви тактовно і коректно можете наставити його на правдивий шлях. Тільки не будьте нав’язливими: це може викликати роздратування.

You cannot copy content of this page