fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 жовтня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Овнам варто запланувати на сьогодні класичний тихий вечір із сім’єю. Погратись з дітьми, смачно повечеряти, подивитися перед сном цікавий фільм. Пристрастей не намічається, проте є шанс отримати чималу дозу душевного тепла.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині доведеться несолодко, бо характер у вас виявиться явно не медовим. Що ж, бувають і такі дні, і до них доводиться ставитися з терпінням та розумінням. Головне, щоб вони не увійшли до звички, інакше особисте щастя може розбитися про побут.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вам знадобиться підтримка вашої коханої людини, причому як моральна, так і фізична. Тобто без нього вам досить важко буде ухвалити важливе рішення та вийти з автобуса, причому невідомо, що викличе найбільшу складність. Тож нехай він весь час буде поряд! Так, про всяк випадок.

Рак
22.06 – 22.07

Ваша кохана людина, швидше за все, не самотня, у неї родичі є. Сьогодні про це варто згадати та виявити до них максимум уваги. Тільки не будьте настирливими і надто дбайливими: це нічого, крім роздратування і подиву, не викличе. Зате трохи усміхненіше, ніж зазвичай, бути нешкідливим.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні у вас не залишиться часу на душевні муки, переживання про невдале особисте життя і хвилювання за недолугої коханої людини. Зірки не мають уявлення про те, чим можна бути настільки зайнятим у неділю, проте факт залишається фактом. Чи не найнеприємнішим, до речі.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже радісно усвідомлювати, що ви від неї залежите і вам не байдуже, що вона думає і відчуває. Постарайтеся зрозуміти його і хоча б вдати, що без нього вашого життя дійсно немає і бути не може. Вам не складно, а йому приємно.

Терези
24.09 – 23.10

Головне в сьогоднішній ситуації – це сила волі та витримка. Без них вам не впоратися, та й вашій коханій людині теж. На жаль, цього дня вам доведеться стати стрижнем та опорою. Втім, плюси в цьому теж є: вже завтра ваша половинка подивиться на вас із повагою та навіть обожнюванням.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Не будьте сьогодні категоричними у відносинах з вашою коханою людиною! Гнучкий підхід допоможе вам краще зрозуміти ситуацію, що склалася в цей день і знайти з неї найкращий вихід. А може, й виходу шукати не доведеться, вас усе й так влаштує. Головне, постарайтеся не рубати з плеча.

Стрілець
23.11 – 21.12

Стрільцям сьогодні небеса рекомендують зайнятися придбанням (або отриманням дар) братів наших менших на радість дітям. Адже маленький друг їх так потішить! Тільки зірки не рекомендують заводити великих тварин. Йдеться лише про рибках, хом’ячках, морських свинках або, у крайньому випадку, хвилястих папужок.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вам належить прийняти відповідальне рішення, яке змінить не тільки ваше життя, а й життя вашої коханої людини, меншою мірою, правда. Тому ви можете з ним порадитись про доцільність того чи іншого вчинку і навіть вислухати його думку.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваша кохана людина заговорить з вами на досить серйозну тему, причому настільки серйозну, що ви й самі здивуєтеся: ви від неї таких слів не очікували. Прийде вам разом розбиратися з проблемою, обговорювати і щось вирішувати. Швидше за все, все закінчиться більш ніж успішно.

Риби
19.02 – 20.03

Якщо сьогодні у вас із вашою коханою людиною виникнуть якісь розбіжності, вам на допомогу прийде ваш найкращий друг. Можливо, він не дасть жодної поради: ви навіть не заговорите з ним на тему, що хвилює вас. Просто він допоможе розрядити обстановку, змусить усміхнутися та махнути на прикрі дрібниці рукою.

Related Post

Що принесе транзит Сонця до Стрілеця — прогноз астрологаЩо принесе транзит Сонця до Стрілеця — прогноз астролога

23 листопада Сонце переходить із знака Скорпіона на знак Стрільця. Цей транзит приносить із собою нову енергію та можливості. Сонце – символ сили, енергії та свідомості. У Стрільці воно впливає

Кільцеподібне повне затемнення Сонця 20 квітня 2023 року: чим буде небезпечний цей деньКільцеподібне повне затемнення Сонця 20 квітня 2023 року: чим буде небезпечний цей день

20 квітня – найнебезпечніший день місяця, тому що 20 числа Місяць повністю увійде в диск Сонця. Це буде кільцеве затемнення, яке астрологи вважають найнебезпечнішим через свою непередбачуваність. У цей день

Як за кам’яною стіною. Три найвідповідальніші знаки зодіакуЯк за кам’яною стіною. Три найвідповідальніші знаки зодіаку

Астрологи розповіли, на кого можна розраховувати у скрутну хвилину та представники яких знаків не підведуть. Деякі люди щосили прагнуть уникнути відповідальності та зберегти свою зону комфорту недоторканною. Астрологи назвали знаки