fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 27 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні вам належить стати свідком дуже незвичайної поведінки вашої коханої людини. Можливо, в цій іпостасі ви його побачите вперше і востаннє, на щастя або на жаль. Так чи інакше, цей момент коштуватиме, щоб його запам’ятати надовго.

Телець

Сьогодні для вас важливо виявити наполегливість у спілкуванні з вашою коханою людиною. Вона дуже знадобиться вам, коли ви переконуватимете його у вашій правоті або відстоюватимете свою точку зору. Якщо ви самі не віритимете в те, в чому переконуєте – то як вам повірить він?

Близнюки

Сьогодні вам дуже захочеться зробити для вашої коханої людини якийсь приємний подарунок, який його втішить і здивує одночасно. Він буде дуже вдячний вам за виявлену йому увагу, якщо ви точно все розрахуєте з його смаками і бажаннями.

Рак

Сьогодні ви усвідомлюєте, що ви не скільки не змінилися за ті роки, що минули з часів вашого першого кохання, і поряд з нею ви, як і раніше, робитеся. Почуваєте себе невпевнено і незручно, та й ведете себе рівно так само, як і тоді. Добре, що є речі, які ніколи не змінюються.

Лев

Сьогодні зірки рекомендують вам розповісти вашій коханій людині про все, що ви відчуваєте по відношенню до неї, будь то любов, ніжність і турбота – або зневага, скептицизм і ревнощі. Нехай всі крапки над ними будуть остаточно розставлені в цей день.

Діва

Сьогодні ваша кохана людина підлаштовуватиметься під ваш настрій, бажання та забаганки, забуваючи при цьому про свої власні. Вам це, звичайно, подобатиметься, але довго так не протримається: елементарно втомиться постійно заплющувати очі на себе. Чи не зловживайте.

Терези

Сьогодні вам дуже хочеться танцювати, причому, бажано, не тільки з вашою коханою людиною, але і з іншими представниками протилежної статі. У цьому не буде ні грама невдоволення вашим нинішнім особистим життям – просто захочеться пригод та різноманітності.

Скорпіон

Сьогодні зірки рекомендують вам сховати годинник від очей подалі і на деякий час про цей час просто забути. Воно в цей день лише заважатиме розвитку ваших стосунків з вашою коханою людиною, причому настільки активно, що вам слід було б на нього образитися.

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже потрібна ваша порада. Однак над цією порадою мудрувати лукаво не потрібно: чим спонтаннішим він буде, тим більше користі принесе і вам, і йому. Нехай перше, що прийде вам на думку, і буде найправильнішим, єдино правильним.

Козоріг

Сьогодні на вас чекає безліч відкриттів в особистому житті, як приємних, так і не дуже. Вони будуть настільки численними, що щось із них може забути. Ваше завдання – якось їх систематизувати, можливо, записати та активно користуватися ними у недалекому майбутньому.

Водолій

Сьогодні ви дізнаєтеся багато нового та цікавого про життя вашої коханої людини в той період, коли вона вашою коханою людиною ще не була. Можливо, це допоможе вам краще зрозуміти його характер, з’ясувати причини деяких його вчинків і пробачити за них раз і назавжди.

Риби

Вам здавалося, що ви знаєте вашу половинку напам’ять, вона передбачувана на десять кроків уперед. Сьогодні вам доведеться переглянути свою точку зору, причому кардинально. У цей день ваша кохана людина викине таке, що залишиться тільки диву даватися, звідки взялося.

You cannot copy content of this page