fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 27 червня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 27 червня 2022 року

Овен
Сьогодні на вас навалиться дуже багато турбот: ваші рідні та близькі будуть чомусь свято впевнені в тому, що ви та ваша кохана людина зобов’язані вирішувати все за них і допомагати їм у всіх їхніх починаннях. Якщо вам здасться, що до вас сідають на шию – терміново скидайте.

Телець
На жаль, у списку пріоритетів вашої коханої людини ви в цей день перебуватимете далеко не на першому місці. Навіть, можливо, не в першій десятці. Не намагайтеся розіпхати всі інші його життєві цінності, щоб над ними піднятися: ризикуєте скотитися ще нижче, причому вже назавжди.

Близнюки
У цей день будьте обережні із вживанням гучних та різких слів. Можливо, для вас вони не будуть означати всього того, що означають насправді, а ось ваша кохана людина сприйме їх буквально. І якщо раптом ви йому скажете, що любите його як друга, то слова «як друга» він просто пропустить повз вуха.

Рак
Сьогодні на вас чекають значні витрати. Причому здебільшого витрачатися ви будете на вашу кохану людину, навіть якщо вона про це не просила і взагалі проти. Можливо, ваша увага стане для нього приємним сюрпризом, а може, просто змусить усміхнутися. Не скупіться!

Лев
Цього дня ваша кохана людина буде впливати на вас благотворно, умиротворююче і навіть часом усипляюче. Але якщо перші два пункти – це добре, то останній – не дуже, бо ваша половинка може зробити якісь неправильні висновки з вашого мірного сопіння. Тримайте себе у руках!

Діва
Якщо ви відчуваєте, що сьогодні вам не може допомогти ніхто, навіть ваша кохана людина, тому що найменше на світі ви хочете завантажувати її своїми проблемами, увімкніть на повну потужність музику, попередньо зачинивши двері до своєї кімнати. Це допоможе вам швидко випустити пару і знову стати добрим, милим і усміхненим.

Терези
Якщо хтось вважає вас ідеальною половинкою для себе, це зовсім не означає, що вам обов’язково потрібно такою для цього ставати когось. Якщо ви не бачите себе поруч із цією людиною, простіше так їй відразу і сказати, не церемонячись і не шкодуючи його почуття. Він же ваші не пощадив…

Скорпіон
Сьогодні вашій коханій людині дуже знадобляться допомога та підтримка. Якщо він не отримає їх від вас, він вирушить на їх пошуки в компанію друзів або малознайомих людей, де цілком може знайти відповідного втіха, здатного згодом зайняти ваше місце в його серці.

Стрілець
У цей день ваша кохана людина стане справжнісінькою дитиною, маленькою і примхливою. А вам доведеться поводитись як дбайлива, але строга мама: балувати, виховувати і, головне, любити. Інакше він вийде з-під вашого контролю та більше ніколи туди не повернеться.

Козеріг
Сьогодні перед вами та вашою коханою людиною постане проблема, з якою ви самі не впораєтеся: вам знадобиться допомога незалежного експерта, тобто якогось вашого спільного друга. Тільки він зможе об’єктивно оцінити плюси і мінуси становища, що склалося, і направити вас у потрібному напрямку.

Водолій
Сьогодні вам буде сумно згадувати про ті часи, коли ви ще не бачили недоліків вашої коханої людини. Зараз вони вишикувалися перед вами у всій красі як на параді, і вам доводиться або заплющувати на них очі, або активно з ними боротися. Особливо цього дня.

Риби
Сьогодні ви несподівано для вас зустрінете людину, яка повністю і повністю розділятиме ваші інтереси. Втім, це недостатній привід для того, щоб у цю людину закохатися та захотіти жити з нею все життя. Хіба що кілька вечорів, протягом яких ви обговорюватимете ваші спільні пристрасті — а там буде видно.

You cannot copy content of this page