fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 27 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 27 грудня 2021 року

Овен

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться довго з вами спілкуватися на будь-які теми. Про все потроху – не більше. Тому постарайтеся якнайменше заглиблюватися в нетрі тієї чи іншої дискусії – не втоміть вашу половинку. Наслідки можуть бути сумними.

Телець

Сьогодні вам, можливо, доведеться вислухати кілька невтішних відгуків про людину, яка вам зовсім небайдужа, що може похитнути вашу віру в неї. Тримайтеся міцніше – вірити наговорам – остання справа.

Близнюки

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто говорити з вами про почуття. Тим не менш, він це зробити, напевно, спробує — полегшіть йому це непросте завдання.

Рак

Сприятливий день для того, щоб розпочинати нові стосунки чи закінчувати старі. При цьому вашу кохану людину це може не зовсім влаштовувати або навіть зовсім не влаштовувати – формулювання значення не має. Головне, що буде краще для вас, бо ви у себе в єдиному екземплярі.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто вибрати з кількох лих менше, тому її кінцевий вибір може вам не сподобатися, бо в нього просто не залишиться сил враховувати думки всіх зацікавлених сторін. Намагайтеся прийняти це до уваги і пробачити.

Діва

Якщо ви вирішили цього дня подарувати щось вашій коханій людині, нехай це буде корисна річ. Така, яка була йому давно потрібна, але він чомусь не міг її купити. Квіти та цукерки краще відкласти на потім, а зараз час кавоварок, замків для дверей.

Терези

З коханими не розлучайтесь! Бути з нелюбимими так гірко: Навіть якщо зараз ви сповнені рішучості закреслити все, що між вами було, і почати нове життя з новою людиною – не поспішайте. Якщо ви потім розчаруєтеся у своєму новому виборі – до старого вже не повернеться. Зважте все добре.

Скорпіон

В принципі, вам сьогодні не обов’язково зустрічатися з вашою другою половинкою. Ви все одно заздалегідь знатимете все те, що вона вам скаже, як відреагує на кожну вашу дію. Втім, якщо хочете перевірити вашу проникливість і взагалі отримуєте задоволення від подібних відносин, тоді чому б і ні.

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині здаватиметься, що ваші погляди спрямовані не на нього, а на пошук йому гідної заміни. Або не дуже гідною – хоч якийсь. Намагайтеся його переконати в тому, що це не так чи не зовсім так, інакше замучитеся відкачувати його від депресії.

Козоріг

Цього дня вам варто вчинити з вашою коханою людиною так, як ви хотіли б, щоб вона вчинила з вами. Звичайно, якщо ви подаруєте йому букет квітів, це не буде означати, що тепер варто чекати аналогічного букета від нього, але на знак знак уваги цілком можете розраховувати.

Водолій

Якщо ви давно мріяли про щось у сфері особистого життя, сьогодні це щось обов’язково здійсниться, причому у кращому вигляді. Вам залишиться лише дивуватися. Чому все те саме не сталося раніше. Раз воно було так легко і доступне. Що ж, усьому свій час.

Риби

Сьогодні ваша колишня кохана людина зі швидкістю урагану увірветься у ваше життя і захоче все переробити в ньому по-своєму. Однак у ваших силах законопатити вікна та двері та дочекатися, коли ураган пройде стороною. Хіба що він підхопить ваш будинок і понесе його разом з вами до незнайомої країни.