fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 27 грудня 2022 року

Овен – Найстрашніше, що може з вами сьогодні статися – це те, що ви підведете вашу кохану людину тоді, коли ваша допомога буде їй особливо потрібна. Але це трапиться тільки в тому випадку, якщо ви вирішите так чинити свідомо. Тому трохи уваги та терпіння – і ви будете задоволені собою та своєю незамінністю у житті вашої половинки.

Телець – Сьогодні ви усвідомлюєте нарешті, що ви справжній скарб! «Краще пізно, ніж ніколи», – посміхаються зірки, турбуючись, проте, за непередбачувані наслідки у сфері вашого особистого життя, тому що подібне усвідомлення неодмінно до них призведе. Головне – не зазнавайтесь!

Близнюки – Сьогодні вашій коханій людині захочеться дати вам якусь цінну пораду, але вам буде наполегливо здаватися, що ви такої не потребуєте. Втім, перш ніж виносити такий суворий вердикт, спершу вислухайте сказане. А раптом справді знадобиться?

Рак – Сьогодні перед вами та вашою коханою людиною постає проблема, з якою ви самі не впораєтеся: вам знадобиться допомога незалежного експерта, тобто якогось вашого спільного друга. Тільки він зможе об’єктивно оцінити плюси і мінуси становища, що склалося, і направити вас у потрібному напрямку.

Лев – Сьогодні вам слід відповідально поставитися до такого важливого заняття, як спілкування з вашою коханою людиною. У цей день воно буде нагадувати досить важку працю, безкоштовну при цьому. Однак, якщо ви витримаєте, ваш стоїцизм окупиться сторицею, причому зовсім скоро.

Діва – Чи впевнені ви в тому, що всі ті рішення, які ви ухвалили з вашою коханою людиною, правильні і є істиною в останній інстанції? Сьогодні вам варто ретельно їх переглянути і навіть, можливо, щось змінити. Відповідно до вимог сьогодення.

Терези – Сьогодні, ймовірно, той, кому ви дуже подобаєтеся, може запросити вас кудись, імовірно в кіно. Погоджуватися чи ні – ось у чому питання! Зірки радять зважити все “за і проти”, подумати півгодини, переглянути стан гардеробу, порадитися з усіма близькими, потім просто зі знайомими… І, звичайно, прийняти запрошення.

Скорпіон – Сьогодні вашій коханій людині захочеться довго і уважно розглядати ваші фотографії, від ранніх до найпізніших, причому довго і не раз. Доведеться вам з цим якось упокоритися, навіть якщо ви ненавидите свої зображення. Або сказати, що у вас їх просто нема.

Стрілець – У Стрільців сьогодні, ймовірно, намічаються деякі зміни у їхніх стосунках із подружжям. Якщо до недавнього часу ваші стосунки були натягнутими, то цього дня зірки схильні до поліпшення клімату в сім’ї. Чоловік буде помітно менше на вас бурчати через дрібниці, і ви теж будете більш терплячі до його слабкостей.

Козеріг – У цей день ваша кохана людина здасться вам дуже слабкою, безпорадною і несамостійною. Причому вас це, швидше за все, не розчулюватиме, а дратуватиме. Втім, постарайтеся сказати про це вашій половинці відразу і без натяків, а не заганяти злість всередину. Ні до чого хорошого ваша стриманість не спричинить.

Водолій – Сьогодні ви зрозумієте, що деякі традиції, що виникли у вашому тандемі, вас неймовірно дратують, і ви б хотіли їх позбутися. Позбуватися варто повільно, непомітно і без особливого пафосу, щоб ваша кохана людина навіть не помітила їх зникнення.

Риби – Подивившись вранці на себе в дзеркало, ви, очевидно, вирішите змінити імідж. Зірки радять сьогодні не робити кардинальних змін. Обмежтеся зачіскою. Виберіть сьогодні вдень і сходіть у салон. Можете також пофарбувати волосся, тільки не в яскраво-кислотний колір, інакше ризикуєте виявитися невпізнаним.

You cannot copy content of this page