fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 27 квітня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні ваша кохана людина не розумітиме елементарних, на ваш погляд, речей, чим цілком може довести вас до білого жару. Не поспішайте, однак, розпалюватися: можливо, ви неправильно чи неточно пояснили або вашій половинці зовсім не потрібно цього знати.

Телець

Будьте уважні до того, що вам каже ваша кохана людина. Не тому, що він скаже щось принципово важливе, а тому що одного разу ви згадаєте ці слова, доречно і вчасно, чим його приємно здивуєте. Людям завжди подобається, коли їх цитують.

Близнюки

Дозвольте собі сьогодні трохи побути дитиною. Ваша кохана людина, відповідно, виступить у ролі батька, і вам залишиться лише сподіватися, що вона буде лагідною і несуворою. Або в найгіршому разі справедливим. Заодно й дізнаєтесь, яке буде колись вашим дітям.

Рак

У цей день ви відчуєте себе втомленим і розбитим, тому вам все буде не в радість, навіть спілкування з коханою людиною. Він, до речі, вашу небалакучість може витлумачити як небажання спілкуватися з ним у принципі і якусь антипатію з вашого боку.

Лев

У цей день вашій коханій людині непросто буде зробити якийсь досить відповідальний вибір, і лише ваші поради та підтримка допоможуть йому зважитися на прийняття того чи іншого рішення. Тому постарайтеся максимально відповідально поставитися до поставленого перед ним і відповідно перед вами задачі.

Діва

У цей день вам досить важко буде привернути увагу представників протилежної статі, навіть якщо ви будете стильно одягнені і ідеально причесані. Хіба що ваш зовнішній вигляд буде дуже екстравагантним та зухвалим. Але тоді схвалення від них не варто чекати.

Терези

Сьогодні найкращі рішення прийдуть у вашу голову спонтанно та несподівано. Вашій коханій людині залишиться лише дивуватися, наскільки точними були ваші дії і як правильно ви все вгадали. Вважайте, що цього дня вам пощастило з інтуїцією. А вашій половинці – з вами.

Скорпіон

Сьогодні гармонію до ваших відносин внесуть спільні заняття спортом. Зірки не закликають вас віджиматися наввипередки або підтягуватися до посиніння турніка. Легка спільна пробіжка або недовге плавання у басейні будуть чудовою приправою для ваших почуттів.

Стрілець

Сьогодні краще з дому нікуди не виходити. І свою половинку не випускати. Тому що за дверима вашого будинку на вас чекає стільки несподіванок і неприємностей, що повернетеся ви туди зовсім іншою людиною. Так само як і ваша кохана людина. Втім, якщо тільки цього ви хочете.

Козеріг

Сьогодні ваша кохана людина не буде вас розуміти, навіть якщо вам здаватиметься, що все те, що ви їй пояснюєте, елементарно. Намагайтеся не сердитися, не вийти з себе і пояснити ще раз. Можливо, сто перший раз результат виявиться іншим. А може, й у сто другій.

Водолій

Не соромтеся сказати вашій коханій людині про те, що вам у ньому щось не подобається. Миритися з якимись його недоліками протягом тривалого часу вам буде складно — може їх все-таки можна мінімізувати? Сьогоднішній день цілком підходить для обговорення подібних питань.

Риби

Сьогодні не варто очікувати від вашої коханої людини конструктивної критики та зауважень у справі. А ось причіпок буде хоч греблю гати. Втім, від цього оптимізм втрачати не варто: постарайтеся вірити у краще, і воно може зненацька статися. У нашому житті є місце диву.

You cannot copy content of this page