fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 27 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вас буде переповнювати ніжність по відношенню до вашої коханої людини, і якщо ви нею не поділитеся, у вас є досить великий шанс луснути подібно до повітряної кульки. Тому зірки не рекомендують тримати стільки почуттів у собі – розкажіть про них світові!

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вам належить зробити непростий вибір – ваша увага буде потрібно відразу кільком людям, жодному з яких ви не захочете відмовляти. Однак, доведеться – і, схоже, любов повинна буде ненадовго поступитися дружбі. Другу ви потрібніше.

Близнюки
21.05 – 21.06

Постарайтеся сьогодні не давати вашій коханій людині порад, якщо вона вас не попросить про інше. Навіть якщо ви точно знаєте, як зробити краще, утримайтеся від коментарів. Нічого, окрім роздратування, ваше втручання у душі вашої половинки не викличе.

Рак
22.06 – 22.07

Поганих днів не буває. Цей теж непоганий, хоча зранку настрій може виявитися дещо тужливим, а фізіономії членів сім’ї – похмурими. Нехай вони самі розбираються зі своїм настроєм, а вам виправляти його рекомендується в оточенні прекрасного. Сходіть у музей, оранжерею або хоча б у квітковий магазин.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вам з вашою коханою людиною доведеться пережити разом дуже багато чудових хвилин, захоплюючих пригод та дивовижних подій. Тому не забудьте взяти з собою камеру, фотоапарат або хоча б запам’ятати все точно. Не раз і не два ви потім переказуватимете подробиці цього дня своїм рідним і близьким…

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ваша кохана людина поділиться з вами несподіваною радістю, яка потішить і вас, якщо ви цього, зрозуміло, захочете. А захотіти варто, бо ваша реакція буде надзвичайно важливою для вашої половинки, і у ваших силах зробити щастя вашої близької людини повною або повністю звести нанівець.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам буде соромно перед вашою коханою людиною. Причому привід для сорому ви придумаєте собі самі: він, напевно, навіть підозрювати не буде, що за це можна ще й прощення просити. Але ви про всяк випадок попросите: а раптом і в нього багата фантазія. Від вас не зменшиться, а йому приємно.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ніщо не буде випадково, тому зірки рекомендують замислюватися про кожне слово чи справу вашої коханої людини і навіть зайнятися пошуком у них таємного сенсу. Можливо, знайдете щось дійсно важливе, цінне й варте уваги. Втім, можливо, й ні.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні не варто бути надто відвертою з вашою коханою людиною: їй це все одно буде не дуже цікаво, але природна ввічливість не дозволить йому сказати вам про це вголос. Однак, якщо стоїчний вираз коханого обличчя вас не лякає, не обмежуйте свої словесні потоки.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що ви хочете сказати своїми натяками чи поведінкою. Тому постарайтеся максимально чітко, просто і ясно висловлювати ваші думки та бажання, щоб йому не довелося розгадувати ребуси та причинно-наслідкові зв’язки.

Водолій
21.01 – 18.02

Якщо ви відчуваєте, що сьогодні вам не може допомогти ніхто, навіть ваша кохана людина, тому що найменше на світі ви хочете завантажувати її своїми проблемами, увімкніть на повну потужність музику, попередньо зачинивши двері до своєї кімнати. Це допоможе вам швидко випустити пару і знову стати добрим, милим і усміхненим.

Риби
19.02 – 20.03

Цього дня вас може здолати ностальгія або з’явитися людина з бурхливого минулого. Не дозволяйте всьому цьому псувати ваше сьогодення та ваші стосунки з вашою коханою людиною зокрема. Нехай минуле залишиться у минулому, а майбутнє будується із сьогодення.

You cannot copy content of this page