fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 27 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Вдалий день для тих, хто не звик лізти за словом у кишеню. На вас, схоже, чекає тривала полеміка з коханою людиною. Нехай ваше красномовство буде невичерпним, а джерело аргументів – бездонним. Тільки в цьому випадку ви зможете досягти бажаного результату.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні збудуться всі ваші найсміливіші мрії та бажання, варто тільки повірити в це і дуже захотіти подібного результату подій. Тому зірки рекомендують побажати щось хороше в галузі особистого життя, тобто для себе і вашої коханої людини. І чекати, коли зірка впаде на долоню.

Близнюки
21.05 – 21.06

Цього дня ви схильні вирішувати прості проблеми складним, обхідним шляхом. Нормальні герої, звичайно, завжди йдуть в обхід, але ваша кохана людина в чому провинилася? Не змушуйте його героїчно переносити ваші чудасії, краще постарайтеся вирішити все просто і раціонально.

Рак
22.06 – 22.07

Ваша врівноважена натура сьогодні буде піддана численним та нелегким випробуванням. Мабуть, проти вашої волі вам доведеться в якісь століття пропилососити в кімнаті і вибити половники в коридорі – чоловік у добровільно-примусовому порядку запропонує вам допомогти йому в цій нелегкій справі.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні не варто звертати багато уваги на зовнішній вигляд вашої коханої людини, навіть якщо вона не відповідає вашим поняттям про те, як має вона повинна виглядати в ідеалі. Зрештою, своїм характером він ідеальному образу відповідає практично повністю, а зовнішність мінлива.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогоднішній вечір варто провести разом із вашою коханою людиною у кафе чи ресторані. Рівень цін та обслуговування ролі не грає, так само як і меню. Тож відвідування пивної теж пройде на «ура». Всі витрати наскільки можна візьміть на себе: ви ж стали ініціатором цього заходу.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться чинити так, як велите їй ви або здоровий глузд, що в контексті ситуації буде приблизно одним і тим же. Намагайтеся апелювати до його почуттів, інтуїції та підсвідомості, благо з ними ви знайомі досить давно.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ви зрозумієте, що вам досить складно протягом тривалого часу підтримувати теплі стосунки з коханою людиною. Вам чомусь обов’язково буде хотітися з ним посваритися, з’ясувати стосунки або просто покричати один на одного досхочу. Може, воно того варте?

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вам здаватиметься, що ваш начальник або вищий на посаді не проти почати з вами якийсь службовий роман або просто досить близькі стосунки. Замисліться не лише над тим, наскільки симпатична вам ця людина, а й над бажанням поєднувати особисте життя та роботу.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашій коханій людині непросто буде зрозуміти логіку ваших дій. Дійсно, не так легко побачити чорну кішку в чорній кімнаті, особливо якщо її там немає, а її там, швидше за все, не буде. Залишається сподіватися, що ваша половинка помітить це досить швидко.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вами заволодіє якась нова і зовсім шалена ідея. Божевільною вона здаватиметься всім, включаючи вашу кохану людину. Однак якщо ви йому докладно поясните, що до чого, то знайдете вірного союзника і надійну підтримку. Зірки бажають вам удачі у вашій ораторській діяльності!

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ваші можливості збігатимуться з вашими бажаннями у всьому, у тому числі і в особистому житті. Тож можете відчути себе вершником, чарівником, великим магом і взагалі ким хочете. Головне, використовувати свою могутність собі на користь. Або своїй коханій людині – це на ваш розсуд.