fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 27 січня 2023 року

Овен – Сьогодні вашій коханій людині не захочеться нагадувати вам якісь моменти з вашого спільного життя, хоча це було б досить корисним для подальшого розвитку ваших стосунків. Намагайтеся йому на це натякнути і спробувати згадати минуле разом: має допомогти.

Телець – Чоловіки! Сьогодні, можливо, ви отримаєте якесь неприємне повідомлення, що стосується вашого партнера. Ймовірно, ви дізнаєтеся про його деякі зв’язки на стороні, або хтось почав маніпулювати ним, щоб дістатися до вас. Однак не такий страшний біса, як його малюють! До вечора ситуація вирішиться цілком благополучно.

Близнюки – Сьогодні ви з’ясуйте нові подробиці про життя вашої коханої людини. Намагайтеся зробити все можливе для того, щоб ці подробиці не зіпсували вам подальші стосунки з вашою половинкою, бо ймовірність такого розвитку подій, на жаль, є.

Рак – Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко змиритися з якоюсь вашою шкідливою звичкою, тому вона намагатиметься її ігнорувати. Втім, виходити у нього це буде неважливо, і роздратування час від часу все ж таки буде прориватися.

Лев – Будьте уважні до того, що вам каже ваша кохана людина. Не тому, що він скаже щось принципово важливе, а тому що одного разу ви згадаєте ці слова, доречно і вчасно, чим його приємно здивуєте. Людям завжди подобається, коли їх цитують.

Діва – Взаємне розташування зірок і Місяця призведе до того, що рибки в акваріумі та улюблений папужок у клітці будуть гостро потребувати вашої опіки та турботи, тому радимо відкласти пульт телевізора і приділити трохи дорогоцінного часу братам меншим – і настрій покращиться, і час проведете з.

Терези – Сьогодні вашій коханій людині захочеться сказати вам щось дуже приємне, чого він вам ніколи раніше не говорив. Поставтеся до цього з повагою та розумінням, оцініть його старання та бажання принести вам духовне задоволення. Тоді він згодом намагатиметься доставляти його вам частіше.

Скорпіон – Сьогодні вам здасться, що те, що ви робите, є безглуздою і нещадною тратою часу. Однак ваша кохана людина, швидше за все, вважає інакше, і з її думкою зірки рекомендують вам зважати, бо зрештою все, що ви робите у вашому особистому житті, ви робите для нього.

Стрілець – Сьогодні вашій коханій людині буде потрібна ваша повага і ваша безмежна віра в її сили. Тому навіть якщо всього цього у вас немає з лишком, доведеться старанно це зображати. Вам буде потрібна вся ваша акторська майстерність і ще трохи переконливості.

Козеріг = Настав час визначитися. Як же все-таки називаються ваші стосунки? Дружба? Любов, кохання? А може, ви просто друзі? Вирішіть це для себе і починайте діяти відповідно до того статусу, який ви собі вигадали. Тільки не забувайте про ступінь відповідальності за це рішення.

Водолій – Сьогодні вашій коханій людині буде дуже потрібна ваша порада. Однак над цією порадою мудрувати лукаво не потрібно: чим спонтаннішим він буде, тим більше користі принесе і вам, і йому. Нехай перше, що спаде вам на думку, і буде найправильнішим, єдино правильним.

Риби – Нині вас може зблизити спільний пошук чогось. Можливо, це буде невідомо куди закинута в запалі пристрасті деталь одягу, але швидше шукати доведеться щось нематеріальне.

You cannot copy content of this page