fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 27 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні зірки рекомендують вам бути кришталево чесним з вашою коханою людиною, бо інакше ваші стосунки не матимуть жодного сенсу. Якщо довіра цього дня залишить ваш тандем, то і про сам тандем варто забути, як про приємний ранковий сон.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вам буде досить сумно дізнаватися деякі факти з життя вашої коханої людини. Однак знання їх допоможе вам краще і правильніше оцінити його сучасне і ваше спільне майбутнє, а також ймовірність сприятливого результату подій, що відбуваються зараз.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні хороший день для того, щоб поставити нарешті крапку в незрозумілих відносинах і зробити їх більш зрозумілими, або розірвати зовсім, без жалю. Так, забути важче, ніж розлучитися. Але найважчі завдання завжди виконувати цікавіше. Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішим.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вам буде дуже боляче і самотньо, незважаючи навіть на те, що ваша кохана людина весь час буде поряд, фізично чи морально. Постарайтеся не надто завантажувати його вашими проблемами і хоча б частково впоратися з ними самостійно. Інакше вам і йому буде дуже важко пережити цей день.

Лев
23.07 – 22.08

Львів сьогодні в усіх відношеннях гарний день. Проте, зірки радять вам стежити за виконанням дітьми їхніх безпосередніх домівкових обов’язків. Якщо накопичилося багато брудного посуду, чому б не попросити їх помити його, тим більше, що ви з чоловіком приходите додому пізно і вам уже не до того?

Діва
23.08 – 23.09

Цього дня зірки категорично не радять вам кудись поспішати. Поспішиш – людей насмішиш: приказка не бреше особливо сьогодні і особливо в тій ситуації, що склалася у вас із вашою коханою людиною. Намагайтеся підбиратися до вирішення проблем повільно, з підвітряного боку.

Терези
24.09 – 23.10

Для Терезів сьогодні не найкращий день, особливо в галузі самоствердження в сім’ї та близьких відносинах. Зірки застерігають вас від відкритого вираження своєї думки. Покірно погоджуватися з чужою для вас позицією теж, звичайно, не потрібно. Виявіть гнучкість і побачите, що човникова дипломатія принесе відчутні плоди!

Скорпіон
24.10 – 22.11

Дивне поряд: вашій коханій людині захочеться нарешті з’ясувати причину вашого поганого настрою або незрозумілих вчинків. Чому він не робив цього раніше – науці невідомо, але краще пізно, ніж ніколи. Дайте відповідь йому на його запитання, бажано з радістю.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ситуацію, яка складеться у ваших стосунках із коханою людиною, ніяк не можна буде назвати звичною. Прийде адаптуватися до нових умов, пристосовуватися до незнайомих правил гри. Ваша половинка вам у цьому сприятиме: зрештою, їй це теж потрібно.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ваша кохана людина буде приділяти вам трохи менше часу, ніж ви, як вам здається, на це заслуговуєте. На першому місці стоятимуть або робота, або друзі, і вам доведеться з цим змиритися. Незалежно від того, подобається вам такий стан речей чи ні.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваші шанси «заразити» вашу кохану людину любов’ю до чогось того, що дорого вам, великі як ніколи. Чомусь саме в цей день він виявиться особливо сприйнятливим до ваших захоплених умовлянь, що не так уже й погано: спільні інтереси мають важливу властивість зближувати і без того близьких людей.

Риби
19.02 – 20.03

У цей день вам буде везти в коханні настільки, що вам будуть заздрити всі ваші знайомі та друзі різними відтінками заздрості від чорної до білої. Головне, щоб все це везіння не викликало ревнощів у вашій коханій людині, бо подобатися ви будете не тільки йому.

You cannot copy content of this page