fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 27 жовтня 2022 року

  • від

Овен
21.03 – 20.04

На Вас чекає цікавий і насичений день. Кохання та любовним пригодам у ньому теж знайдеться місце, якщо ви заздалегідь це для себе вирішите. До речі, нехай ваша половинка не стоїть на узбіччі вашого свята життя. Протягніть їй руку і захопіть у вир подій, вогнів, хвилювань і радості!

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ваша кохана людина буде воістину некерована: здоровий глузд, залізні аргументи і логіка на нього не діятимуть. Хіба що роздратування викличуть. Він вислухає вас і зробить навпаки. Що ж, можливо, варто давати йому поради, протилежні до того результату, який ви хочете отримати?

Близнюки
21.05 – 21.06

Вдалий день для того, щоб у вашій колекції розбитих вами сердець стало на одне більше. Втім, зірки радять придивитися до претендента на те, щоб стати черговим експонатом: можливо, з ним варто обійтися якось інакше? Можливо, він гідний того, щоб стати вам хоч би другом?

Рак
22.06 – 22.07

Очевидно, цього дня вашого партнера щось так засмутить, що ви вперше за довгий час можете побачити його сльози. І це, напевно, справить на вас сильне враження. Принесіть хустку і говоріть, говоріть, говоріть… Ніщо не заспокоює краще за слова. Тільки в жодному разі голос не підвищуйте.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вам не варто надто сильно замислюватися про те, що на вас чекає з вашою коханою людиною в далекому майбутньому, та й у найближчому теж. Живіть сьогоднішнім днем, пливіть за течією та отримуйте справжню насолоду від того, як вас похитують хвилі річки життя.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам буде досить важко впоратися з деякими факторами, які перешкоджатимуть вашому щасливому особистому життю. Однак якщо вам все ж таки це вдасться, ви зрозумієте, що заслуговуєте на своє щастя повною мірою, на всі сто і навіть двісті відсотків.

Терези
24.09 – 23.10

Вашій коханій людині можна позаздрити, бо ви її сьогодні розумітимете з напівслова та напівпогляду. Найчастіше вам таке взаєморозуміння. Як відомо, коли лікар ситий, то й хворому легше: ваша половинка буде щасливою, а значить, і вам шматочок цього щастя перепаде.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Цього дня зірки не рекомендують виходити з дому або хоч відходити від нього далеко. Якщо таке станеться, постарайтеся не порушувати звичного маршруту, не розвідувати нових земель. Подібні дослідження можуть несприятливо позначитися на особистому житті.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вам буде досить важко узгодити ваші плани на найближче майбутнє із планами вашої коханої людини. Чомусь компроміс ніяк не захоче перебувати. Напевно, цю діяльність просто краще відкласти.

Козеріг
22.12 – 20.01

Згадайте про ваше перше кохання або про друге дитинства. Якщо у вас збереглися координати цих людей, зателефонуйте їм або напишіть. Вони ж зробили такий внесок у розвиток вашої особистості, зробили так багато для того, щоб ви стали таким, яким ви є зараз! Стати їх приємним сюрпризом, весткою з минулого, їх усмішкою цього дня.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вам належить прийняти важливе рішення щодо вашого особистого життя. У його прийнятті вам допоможе не тільки ваша кохана людина, а й найкращий друг. Можна сюди і родичів підключити. Втім, важлива не кількість розумних голів, а їхня якість.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашій коханій людині буде важко зрозуміти, чого саме вам від неї треба. Він намагатиметься вгадати ваші бажання, але навряд чи в нього це вийде досить добре. Тому постарайтеся йому прозоро натякнути на те, що він намагається дізнатися самостійно.