fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Цього дня вам дуже захочеться з кимось пофліртувати. Причому наявність постійної коханої людини вас бентежити не буде: це ж не зрада, зрештою, а лише легке загравання, на зразок тренування власної привабливості та чарівності. Головне, щоб і це зрозумів.

Телець

Якщо вас заїли проблеми, про які ви не наважувалися поговорити зі своїми близькими, сьогодні вдалий день, щоб відкрити свою душу. Ви зазнаєте полегшення. Не сумнівайтеся – вас обов’язково зрозуміють, а, можливо, поділяться доброю порадою.

Близнюки

Сьогодні вам захочеться бути м’яким, домашнім та затишним. А значить, і від вашої коханої людини буде вимагатися тією чи іншою мірою те саме. Якщо йому такий план дій не сподобається, вам доведеться віддуватися за двох. Втім, хто може встояти проти м’яких свіжих булочок та маленького нічника?

Рак

Думки про сім’ю сьогодні домінуватимуть для вас протягом усього дня. Щохвилини вашого існування вас турбуватиме – як там удома, чи всі ситі, чи все гаразд? Ви дарма турбуєтеся. Чоловік, найімовірніше, зможе у вашу відсутність належним чином стежити за будинком. А ви вагалися?

Лев

Сьогодні може значно змінитися стиль стосунків із вашою коханою людиною. Точніше, змінюватися він почав давно, просто сьогодні ви усвідомлюєте це особливо виразно. Швидше за все, із цими змінами просто доведеться змиритися. Бо повернути все на круги свої, на жаль, не у ваших силах. Але не засмучуйтесь заздалегідь: все що не робиться, все на краще!

Діва

Ні ви, ні ваша кохана людина не будете сьогодні відрізнятися особливою балакучістю. За день ви не обміняєтеся і десятком слів, навіть якщо весь час перебуватимете поруч. Що ж, це не так і погано: близька людина – не та з ким є про що поговорити, а та з ким є про що помовчати.

Терези

Сьогодні у вас інтуїція працюватиме добре як ніколи. Обов’язково скористайтеся цим. І ваша половинка нехай теж із цього вигоду витягне. Ось тільки нав’язувати їй свої послуги та поради не треба, інакше можете нарватися на грубість. Ваша інтуїція вам те саме порадить.

Скорпіон

Сьогодні вашій коханій людині захочеться вами покомандувати. Чим він і займеться з величезним задоволенням. Однак якщо вас такий стан речей не влаштовує, краще відразу і чесно йому про це повідомити, а то до хорошого звикають швидко – ось і він звикне.

Стрілець

Сьогодні вам варто поставити питання, що саме ви хочете від стосунків з коханою людиною, чого чекаєте від вашого спільного майбутнього і які плани на це майбутнє будуєте. Підключіть до цього процесу та вашу половинку – задумайтеся разом.

Козоріг

Сьогодні не найкращий день для того, щоб зловживати словами на кшталт «завжди» і «ніколи», давати гучні обіцянки та говорити про перспективи на довге спільне життя. Намагайтеся бути скромнішими і не дражните долю вашими планами на майбутнє. Вона цього ой як не любить.

Водолій

Сьогодні вашій коханій людині не вистачатиме вашої уваги. Він постійно потребуватиме вашої підтримки, піклування і опіки, причому навіть не стільки дружньої, скільки батьківської та заступницької. Намагайтеся йому її забезпечити у кращому вигляді.

Риби

В цей день вам особливо нелегко буде зважитися на те, щоб відверто поговорити з вашою коханою людиною про ваші спільні проблеми. Однак його чомусь тягтиме на подібні розмови нестримно, як скріпку до найсильнішого магніту. Прийде або терпіти, або нагадувати про ваше право на особисту думку.

You cannot copy content of this page