fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 червня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 червня 2022 року

Овен
Ви можете знайти джерело ніжних почуттів там, де ніяк не очікували його виявити. Досліджуйте це дивне явище — воно, безумовно, варте уваги.

Телець
Сьогодні вашій коханій людині доведеться вирішувати якусь дуже важливу і складну проблему, причому в її вирішенні їй буде потрібна ваша безпосередня участь, як моральна, так і фізична. І малою кров’ю вам позбутися буде досить важко, навіть і сподіватися не варто.

Близнюки
Сьогодні зірки радять вам пограти в равлик або черепаху, сховатися у свій панцир і не вилазити з нього ні в якому разі. Ви сьогодні надто ніжні та вразливі для того, щоб підставляти своє тіло і, головне, душу під удари. А їх може завдати будь-хто, і ваша кохана людина в першу чергу.

Рак
Сьогодні ваша кохана людина буде дуже зворушливо про вас піклуватися. Настільки зворушливо, що вам іноді навіть здаватиметься, що все це надто добре для того, щоб бути правдою. Швидко ущипніть себе, переконайтеся в тому, що це не сон, і радійте життю та щастю.

Лев
Сьогодні вашій коханій людині захочеться внести якусь різноманітність у ваше мляве життя, і для цієї доброї мети вона не пошкодує ні сил, ні часу. Навіть якщо вас у вашому способі життя все влаштовує, гідно оцініть його зусилля.

Діва
Сьогодні вам здаватиметься, що хтось дуже хоче сісти до вас на шию. Можливо, навіть ваша кохана людина. Проте це може виявитися як істинним, і помилковим однаково. Ваше завдання – зробити все можливе для того, щоб якщо таке бажання і існує, воно нізащо не реалізувалося б.

Терези
Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важливо знати, що б не трапилося, ви завжди підтримаєте її у скрутну хвилину, не дасте впасти, зірватися, піти і потонути в трясовині неприємностей. Намагайтеся створити враження саме такої людини – а краще остаточно і безповоротно такою стати.

Скорпіон
Сьогодні вашій коханій людині захочеться постати перед вами у всій красі, на повний зріст і справити максимально сприятливе враження. Навіть якщо воно і зараз сприятливіше нікуди. Постарайтеся поставитися до цього як до дитинства та дивитися на дійство доброзичливо.

Стрілець
Що б із вами сьогодні не сталося, приймайте це з радістю та вдячністю як найкращий подарунок долі. У будь-якому випадку, ваше життя розвивається на краще, і особисте життя в тому числі. Навіть якщо вам здається, що все йде до розлучення – значить, за ним піде чудова зустріч!

Козеріг
У Козерогів сьогодні ймовірні проблеми делікатного характеру – не виключено, що вас зненацька застануть гості, а вам нема чого подати на стіл, та й взагалі не до цього. Не соромтеся, запропонуйте, що можете – вас ніхто не змушує витрачати зайві зусилля на вияв гостинності. І тим більше – втягувати в цю справу свою ні в чому не винну половину.

Водолій
Сьогодні вам варто бути розважливим, далекоглядним і розважливим, щоб вийти з пікантної ситуації, що створилася у вашому особистому житті з високо піднятою головою, гордо і з гідністю – і вашу кохану людину за собою вивести. Бажано, таким самим.

Риби
Сьогодні вам належить зробити дуже важливий вибір, в якому вам ніхто не зможе допомогти, навіть ваша кохана людина. Втім, якщо ви підійдете до цієї дії з усією відповідальністю, воно виявиться зовсім не таким складним, як могло б здатися з самого початку.

You cannot copy content of this page