fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 грудня 2021 року

Овен

Вдалий день для спільних великих покупок. Сміливо вирушайте, взявшись за руки, на пошуки дивана, телевізора, дачі чи квартири – обов’язково знайдете те, що потрібно. Не забудьте тільки взяти з собою оптимізм та гарний настрій.

Телець

Цього дня вашій коханій людині захочеться допомогти вам у досягненні якоїсь вашої мети або здійсненні вашої мрії. Допомога він надаватиме як словом, так і ділом, причому іноді не стільки допомагатиме за фактом, скільки заважатиме. Але головне – порив та бажання бути корисним!

Близнюки

Сьогодні вам доведеться досить інтенсивно зайнятися вирішенням ваших проблем у сфері особистого життя. Ваша кохана людина вам у цьому активно допомагатиме, але провідна роль все ж таки залишиться за вами. Намагайтеся зробити все можливе для того, щоб проблема вирішилася швидко.

Рак

Сімейне життя Раків сьогодні може розвиватися за спіраллю. У першій половині дня жодних змін зірки вам не пророкують. Зате наприкінці дня, можливо, може статися сварка з чоловіком, який буде незадоволений вашим ставленням до нього. Намагайтеся пом’якшити його гнів смачною вечерею, а також теплотою та ласкою.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині доведеться добряче потрудитися для того, щоб умовити вас чинити тим чи іншим чином. Можливо, перешкоджати вашому швидкому знаходженню точок дотику буде ваша впертість, а можливо свята впевненість у вашій правоті.

Діва

Цього дня вам варто розслабитися та довіритись річці долі. Вона сама вас винесе туди, куди вважатиме за потрібне. Однак при цьому варто триматися за руку вашої коханої людини: а раптом вибаглива річка вирішить розтягнути вас по різних берегах? Адже ви цього не хочете, принаймні, поки що?

Терези

Найцікавіші події вашого особистого життя відбудуться тоді, коли більшість мешканців вашого міста спатиме, вже чи ще. Можливо, телефонна трубка голосом вашої коханої людини вимовить найголовніші слова, а можливо, мобільник підморгне заповітною СМСкою. Ваш час – ніч.

Скорпіон

Сьогодні вас відвідає натхнення у всьому, що стосується стосунків із вашою коханою людиною. Він буде приємно здивований вашими несподіваними ідеями, вишуканими компліментами і приголомшливими подарунками, якщо ви вважаєте за потрібне їх робити, зрозуміло. Загалом, робіть – і оплески вам забезпечені!

Стрілець

Якщо вже сьогодні день знань, постарайтеся дізнатися про вашу кохану людину що-небудь нове. Ні, у шпигунів грати не обов’язково. Просто попросіть вашу половинку розповісти вам щось про її дитинство або про погляди на життя. А може, розговориться її мама, брат чи друг?

Козоріг

Найкраща імпровізація – та, яка ретельно відрепетована. Сьогодні це правило саме для вас: спонтанні рішення не сприятимуть покращенню вашого особистого життя. Тому зірки рекомендують ретельно обдумати і діяти за заздалегідь приготовленим планом.

Водолій

Цього дня найкраща порада щодо того, що робити далі з вашим особистим життям, ви отримаєте випадково: почуєте уривку чиєїсь розмови, прочитайте в газеті сусіда по сидінню в метро, ​​згадайте приклад із класичної літератури. Поставтеся до цієї підказки серйозно .

Риби

Сьогодні варто зайти у пошуках своєї другої половинки на сайт знайомств. Свою анкету можна навіть не розміщувати: краще просто побродіть серед галереї осіб, які бажають терміново знайти своє кохання. Причому що терміновіше, то краще. Може, серед них затесався хтось близький вам за духом?

You cannot copy content of this page