fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 грудня 2022 року

Овен – Не бійтеся того, що ваші стосунки не схожі на інші. Зрештою, самобутність – це чудово, і ваша половинка ніколи не скаже, що з вами нудно чи банально. Головне, щоб ця самобутність не перейшла у відверту дивність, що межує з божевіллям. А то й таке буває.

Телець – Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зрозуміти, що ви маєте на увазі і що хочете сказати тим чи іншим своїм вчинком. Вам досить важко йому пояснити, що таємного і додаткового сенсу ваші дії не мають, а тому їх потрібно сприймати цілком окремо.

Близнюки – У цей день вам непросто буде пояснити вашій коханій людині, що ви відчуваєте насправді і на яку реакцію на свою поведінку від неї чекаєте. Тому не варто очікувати від нього моментального та стовідсоткового розуміння. Відчуйте себе вчителем початкової школи, якому доводиться все повторювати двадцять разів.

Рак – Як би ви з вашою коханою людиною були близькі за духом одне одному, все ж люди ви різні. Сьогодні під час вирішення деяких питань цей чинник обов’язково треба буде врахувати. В іншому випадку хтось із вас двох залишиться незадоволеним результатом і вечір для нього буде зіпсований.

Лев – Перевіряти почуття коханих сьогодні, мабуть, не варто. Можете захопитися і випадково образити. Якщо все ж таки це станеться, доведеться пустити в хід важку артилерію і довести у відповідь своє кохання. Вас вибачать, але осад залишиться.

Діва – Дівам у цей доленосний день зірки обіцяють вирішення сімейних проблем та розбіжностей на їхню користь. Якщо хтось щось не поділив з вами днями, і це “щось” стосується грошей або планів на найближче майбутнє, ваш такт та здатність акуратно повернути справу у свій бік забезпечить вам перемогу та гарантує контрибуцію!

Терези – Сьогодні стосунки у вашій родині будуть цілком і повністю залежати від настрою вашого шефа. Похвалить – і вечір у колі рідних та близьких буде ідилічним. Сварить – бурі не обминути. Тому вам доведеться сьогодні бути зразковим працівником. Сімейне щастя того варте.

Скорпіон – Сьогодні вашій коханій людині буде сумно усвідомлювати, що багато з того, що він зробив заради вас, він зробив даремно, бо це не здобуло над вами необхідного йому ефекту. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб він не дуже засмучувався з цього приводу.

Стрілець – Сьогодні вашій коханій людині буде досить складно переконати вас у тому, що ви потрібні їй таким, яким ви є, а не таким, яким хочете стати рано чи пізно, так чи інакше. Проте постарайтеся йому все ж таки повірити: вам же від цього легше жити буде.

Козеріг – Сьогодні ви відчуєте себе куди старшим, мудрішим і досвідченішим за вашу кохану людину, навіть якщо насправді все зовсім не так. Зірки рекомендують вам скористатися отриманою перевагою і отримати максимум користі для ваших відносин. Дуже стане в нагоді в майбутньому.

Водолій – Не дозволяйте вашій коханій людині сісти вам на шию за жодних умов. Інакше він вам може шию зламати або вам ще довго доведеться тягти по життю з тяжкістю на плечах. Навіть якщо ви мрієте про те, щоб ця людина від вас повністю залежала, не треба добиватися подібних результатів у такий спосіб. Самі потім не будете раді.

Риби – Сьогодні вам не слід надто вірити в себе та свої сили. Намагайтеся розраховувати ще й на моральну (і не тільки) підтримку вашої коханої людини, інакше навряд чи у вас вийде щось слушне з вашого сьогоднішнього побачення чи розмови. Принаймні зірки вважають саме так.

You cannot copy content of this page