fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

У цей день вам нелегко вибрати потрібну лінію поведінки у спілкуванні з вашою коханою людиною. Однак зробити це буде необхідно, причому досить швидко, інакше ви ризикуєте зав’язнути в болоті власної нерішучості чи, навпаки, надмірної рішучості.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ви вступите зі своєю коханою людиною в безцільну полеміку, в якій все одно до спільної думки прийти не зможете, як би вам цього не хотілося. Вам просто принесе задоволення жонглювати словами, перекидаючись ними як м’ячик. Що ж, головне, не перемога суперечці, головне – участь.

Близнюки
21.05 – 21.06

Ваша кохана людина знаходиться поряд з вами не тільки для того, щоб разом з вами радіти. Тому сьогодні ви можете поділитися з ним усіма вашими проблемами. Він вас підтримає і допоможе вам мудрою порадою. Це буде дуже сприяти тому, що ви тепер довірятимете один одному ще більше. Отже, і цінувати ваші відносини.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні події у вашому особистому житті розвиватимуться з загрозливою швидкістю. Від вас буде потрібна миттєва реакція і надзвичайна гнучкість дій, інакше ви ризикуєте не наздогнати стрімкий біг подій і втратити унікальний шанс, який подарує вам доля.

Лев
23.07 – 22.08

Мабуть, ваш сьогоднішній день вартий того, щоб написати про нього книгу. Вас чатує стільки несподіванок, як приємних, так і не дуже, що краще просто готуватися до всього і нічого не дивуватися. Втім, здивування не завадить вам випробувати задоволення від того, що відбувається. Навпаки, навіть цьому сприятиме.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні дуже важливо, щоб вас оцінили близькі та рідні вашої коханої людини, щиро та гідно. Тому виявіть себе з кращого боку. Однак не захоплюйтесь надто яскравими фарбами та надто сміливими мазками у малюванні власного портрета. Будьте обережнішими.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашій коханій людині захочеться дати вам якусь дуже цінну, на його думку, пораду. Тому навіть якщо ця порада вам зовсім не буде потрібна, постарайтеся її вислухати з розумним обличчям і хоча б вдатися, щоб збираєтеся йому наслідувати.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині доведеться продемонструвати блискуче знання ваших шкідливих звичок, щоб жодна з них не привела цей день до сумного результату. Втім, із таким захистом вам нічого не страшно, повірте. Ваша половинка надійно стоїть на варті вашої безпеки.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогоднішній день може стати для вас приємним винятком із правил: ваша кохана людина поводитиметься нетипово і вкрай дивовижно. Він ніколи, на жаль, себе з вами так не поводив, і єдиним вашим бажанням буде, щоб цей день не закінчувався якнайдовше.

Козеріг
22.12 – 20.01

Чи не надто ви прив’язані до вашої половинки? Це, звичайно, чудово, що ви без неї дихати не можете і самотнього життя собі не уявляєте. Однак вона теж жива людина, і цілком можливо, якось їй захочеться побути якийсь час без вас, наодинці. Починайте морально готуватися до цього сьогодні, тому що вже завтра плоди підготовки можуть бути життєво необхідні.

Водолій
21.01 – 18.02

Цього дня для вас головне – зберігати спокій і не вийти у стратегічний момент із себе. Особливо актуально це буде у тому, що стосується ваших стосунків із вашою коханою людиною. Згадайте поради мудрого Карлсона і повторюйте для себе в найважчі хвилини, що все життєве.

Риби
19.02 – 20.03

Ось коли знадобиться збережена вами вчора енергія! Сьогодні всі турботи ляжуть на ваші плечі. Ваша половинка не подумає вам допомагати. А якщо навіть і подумає – просто не зможе. Тільки якщо морально. Тож відчуйте її підтримку – і вперед! На вас чекають великі справи!

You cannot copy content of this page