fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам не варто форсувати події у вашому особистому житті, навіть якщо вам цього дуже захочеться. Постарайтеся нікуди не поспішати, мирно плисти за течією і насолоджуватися тими фарбами життя, які дарує вам ваша кохана людина.

Телець
21.04 – 20.05

Безтурботна пора! Так почувається школяр першого дня літніх канікул. Попереду стільки вільного часу, що, начебто, можна нікуди не поспішати! Однак це відчуття оманливе. Поспішайте зробити сьогодні все те, на що вам не вистачало часу вчора.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вам велика можливість переплутати любов з ніжністю. Ви відчуватимете дивовижне тепло в душі, а назву йому підібрати буде важко. Однак зробити це просто необхідно, хоча б для того, щоб зрозуміти, як жити далі і що з почуттям, що виникло.

Рак
22.06 – 22.07

Ракам зірки обіцяють сьогодні сплеск інтелектуальної активності. Так що можете не напружуватися, чепурячись перед побаченням – ви своє візьмете розумом. Якщо, звичайно, вам дадуть змогу його продемонструвати.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ваша кохана людина виявиться на диво ненажерливою: скільки її не годуй, все мало буде. Тому про смакові якості їжі можна особливо не думати: подбайте краще про її кількість. Їди має бути дійсно багато: на п’ять голодних людей, мінімум.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам варто дозволити вашій коханій людині в чомусь вам допомогти, навіть якщо її допомога вам зовсім не потрібна. Йому дуже важливо буде відчути, що він вам справді потрібний як людина і вам дуже цінна його присутність поряд з вами. Інакше вам доведеться лікувати його від поганого настрою.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашій коханій людині захочеться зробити вам якийсь дуже несподіваний подарунок, про який ви навіть мріяти не сміли. І не тому, що він дуже дорогий або важкодоступний, а тому що він по суті зовсім неймовірний і не стикується ніяк з образом вашої половинки.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам доведеться обирати між коханою людиною та сім’єю, тобто батьками, братами та сестрами, бабусями та дідусями. Постарайтеся докласти максимум зусиль до того, щоб жодна зі сторін не була скривджена, розчарована чи розлючена.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ваша кохана людина буде здатна на будь-яке безумство в ім’я кохання, тому ви активно можете цим користуватися у своїх корисливих цілях. Втім. в рамках пристойного та доступного. Зірку з неба вам навряд чи дістануть, хіба що ви спорядите його в спеціальну експедицію з цією метою.

Козеріг
22.12 – 20.01

У цей день вашою коханою людиною керуватиме насамперед серце, а здоровий глузд буде скромно плестись у хвості процесії, не впливаючи ні на які рішення. Тому не варто судити вашу половинку надто суворо. Навпаки, цінуйте рідкісні моменти щирості.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваша кохана людина буде схильна до того, щоб вірити в містику і чудеса, що значно позначиться на ваших стосунках. І якщо раптом світлофор на перехресті підморгне йому не тим кольором, який він загадав, він поводитиметься аж ніяк не відповідно до здорового глузду.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ви даремно намагатиметеся донести до вашої коханої людини якусь ідею, переконати її в чомусь дуже для неї корисному та важливому. Все це буде як об стінку горох: таке відчуття, що він просто не чутиме вас – а лише кивати переконливо: так, мовляв, зрозумів.

You cannot copy content of this page