fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 лютого 2023 року

Овен – Сьогодні приділіть якнайбільше часу оформленню подарунка для вашої коханої людини. Як ви ще не купили подарунок? Нема приводу? А якщо трохи подумати?

Телець – У вас у планах відпочинок від родини? Його не варто починати з цього дня, навпаки, нині слід відчутний час витратити на рідних. Причому не просто пообідати разом та посидіти перед телевізором, а зайнятися їхніми справами.

Близнюки – Сьогодні ваша підтримка стане в нагоді вашій коханій людині, проте навряд чи ви почуєте прохання про допомогу. Здогадайтеся подати йому руку самі – це буде прийнято з вдячністю.

Рак – Сьогодні вам доведеться пережити нелегкий день. І щодо особистого життя в тому числі. Ви зіткнетеся з непередбаченими складнощами, і вашій коханій людині доведеться у всьому вам допомагати, інакше ви самі ні за що не впораєтеся. Залишається сподіватися на його підтримку.

Лев – Навколишні сьогодні вас дратуватимуть. Навіть найулюбленіші оточуючі. Тому щоб не зривати на них свою злість і таким чином не посваритися з ними всерйоз і надовго, краще десь усамітнитися чи сховатися. Та так, щоб вас ніхто не знайшов, поки ви знову не станете життєрадісною людиною, що сприяє собі.

Діва – У цей день ви відчуєте себе втомленим і розбитим, тому вам все буде не в радість, навіть спілкування з коханою людиною. Він, до речі, вашу небалакучість може витлумачити як небажання спілкуватися з ним у принципі і антипатію з вашого боку.

Терези – Сьогодні ваша кохана людина довірить вам якусь дуже важливу таємницю. Звичайно, вам захочеться нею з кимось поділитися, бо тяжкість відповідальності буде занадто великою. Постарайтеся зробити так, щоб ваша половинка про це нічого не дізналася, інакше потім важко вам доведеться.

Скорпіон – Сьогодні на вас чекає якась велика і світла радість у сфері вашого особистого життя. Спеціально її будуть готувати для вас або вона виявиться ненавмисною – зіркам невідомо, проте в тому, що вона буде, сумнівів немає. Тільки не пропустіть її, роздивіться, зауважте!

Стрілець – Сьогодні вашій коханій людині захочеться ненадовго зняти з себе рожеві окуляри і подивитися на вас неупередженим, не закоханим поглядом. Підійдіть до цього експерименту відповідально, тому що багато ваших недоліків можуть випливти назовні і дуже змінити ставлення до вас.

Козоріг – Сьогодні вам захочеться залишитися на самоті – і щоб ні друзі, ні рідні, ні колеги не чіпали вас. Однак на кохану людину це поширюватися не буде: їй ви зрадієте у будь-якому випадку. До речі, тільки у нього є унікальна можливість відвести від вас наближення нападу меланхолії.

Водолій – Цього дня з боку вашої коханої людини вам надійде досить цікава та приваблива пропозиція, яка буде дуже суперечити вашим планам та обов’язкам. Прийде зважити все за і проти і вибрати єдино правильний варіант. Вірний саме для вас.

Риби – Сьогодні ваше красномовство здивує навіть вас. Ви й забули, коли востаннє вам виходило так здорово висловлювати свої думки в усній формі. Тож використовуйте це на повну котушку! Сьогодні той самий день, коли ви можете сказати коханій людині все те, що давно хотіли. І вас зрозуміють!

You cannot copy content of this page