Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 січня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 лютого 2022 року

Овен

Чудовий день для того, щоб виїхати разом із вашою половинкою на природу. Зазвичай за межею міста люди дуже змінюються, скидають міські маски і стають самі собою. Чудовий тест на сумісність! І якщо вам справді добре разом – то і день вийде просто чудовим.

Телець

При прийнятті будь-яких рішень, навіть не дуже важливих, цього дня потрібно виявити особливу обачність та обережність. Зірки взагалі радять кожен свій крок якомога узгоджувати з думкою вашої половинки і без її схвалення нічого не робити. На всякий випадок.

Близнюки

Шлях до серця коханої людини лежить через шлунок, незалежно від того, він чоловік чи жінка. Смачна їжа з улюблених рук завжди смачніша, ніж просто смачна їжа. Більше того, вона є зайвим доказом вашої любові. Тому приготуйте сьогодні для вашої половинки щось таке. Нехай навіть яєчню, зате від щирого серця.

Рак

Сьогодні день суперечливий: він може стати дуже вдалим, так і дуже невдалим. Особливо це стосуватиметься вашого особистого життя. Зірки з упевненістю стверджують одне: непоміченим він вам не пройде, згадувати його ви будете ще дуже-дуже довго.

Лев

Цього дня ви будете повільно, методично і крок за кроком наближатися до своєї мети, яка з кожним кроком справді ставатиме все ближче та доступніше. Головне, щоб, коли ви до неї прийдете, ви в ній не розчарувалися. Немає нічого гіршого, ніж розчарування у коханні.

Діва

У цей день вам досить важко буде висловити свою думку вашій коханій людині. Тому він цілком зможе зрозуміти вас хибно, а то й не зрозуміти зовсім. Втім, якщо він дослухається не лише слів, а й своєї інтуїції, проблем у взаєморозумінні не буде.

Терези

Сьогодні ваше особисте життя здаватиметься вам неправдоподібно щасливим або неправдоподібно ж нещасним. Наче ви раптом перенеслися на сторінки любовного роману, основною метою написання якого було здивувати читача розпалом пристрастей.

Скорпіон

Сьогодні вашій коханій людині захочеться підтримати вас у скрутну хвилину словом чи справою. Однак може так статися, що важкої хвилини у вас не виявиться або слово чи справа будуть недоречні. У будь-якому випадку, його бажання гідне заохочення та похвали.

Стрілець

Поспішайте! У вас лишилося не так багато часу. як вам могло б це здатися на перший погляд. Якщо ви дійсно хочете досягти того щастя, яке ви собі намітили, і з тією людиною, яку любите, то діяти слід максимально швидко та оперативно!

Козоріг

У цей день вам непросто буде вибрати між вашою нинішньою та колишньою коханою людиною. Сьогодення і майбутнє будуть розривати вас навпіл, і вибрати між ними буде дуже і дуже непросто. Однак вас ніхто й не квапить: у вас є щонайменше тиждень на обмірковування.

Водолій

Сьогодні ваші друзі будуть вважати, що їм видніше, як вам потрібно чинити в тій чи іншій ситуації у вашому особистому житті. Варто, звичайно, вислухати їхні поради, але не варто слідувати їм досконало: все ж таки ваше особисте життя – це тільки ваше особисте життя, і нічия більше.

Риби

Прекрасна половина Риб сьогодні з найбільшою скорботою виявить, що запаси косметики ось-ось підійдуть до кінця. Не переживайте – бувають проблеми і гірші! Натякніть про це дружину – він знайде вихід із ситуації – наприклад, порадить обмежитися вмиванням вранці і запропонує поїхати в похід у ліс на тиждень, благо, там із поціновувачів краси тільки зайці водяться. Погоджуйтесь.